• Головна
  • Очима дитини на бюджет країни поглянули в Головному управлінні Міндоходів в області
09:55, 8 травня 2014 р.

Очима дитини на бюджет країни поглянули в Головному управлінні Міндоходів в області

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „Очима дитини про бюджет країни”, спрямованого на виховання культури сумлінного платника податків, завершився засіданням журі в Головному управлінні Міндоходів у Полтавській області. 

Про це повідомляє Головне управління Міндоходів у Полтавській області.

„Оновлений конкурс, фактично став правонаступником вже звичного творчого змагання „Податки очима дітей”, який вже давно потребував оновлення та осучаснення”, - відзначила на початку засідання журі голова суддівської колегії заступник начальника ГУ Міндоходів в області Людмила Голуб.

„Сьогоднішній сумлінний платник, не лише чесний і пунктуальний, він ще й впевнений користувач комп’ютерів та різноманітних гаджетів. А отже може розбиратися навіть у такій творчій течії, як комп’ютерна графіка, що і підтвердили наші учасники, оскільки саме цей новий напрямок поряд із художніми та літературними творами на тему оподаткування і було цього року запроваджено в конкурсі”, - підкреслила голова журі.

У першому турі конкурсу „Очима дитини про бюджет країни”, що вже пройшов на місцях, взяло участь понад 800 юних талантів Полтавщини. В обласному етапі конкурсу змагалися роботи 52 учасників, віком від 9 до 15 років. Конкурсанти демонстрували свої здібності в художньому та літературному напрямках мистецтва, а також представши на розсуд суддів власноруч створені зразки растрової та векторної комп’ютерної графіки. В результаті роботи журі визначило переможців у трьох напрямках: художні твори, літературні твори та комп’ютерні графіка, розподіливши перше, друге та третє місця окремо по двом віковим категоріям, від 9 до 11 років та від 12 до 15 років.

Крім того в ході дискусії між членами журі було досягнуто домовленості щодо відзначення робіт по кільком номінаціям, за: „Найкраще оформлення роботи”„Оригінальність розкриття теми ” „Найкраще відображення історії оподаткування” “Кращий плакат на податкову тематику” “Креативність виконання роботи” та “Найкращу техніку виконання роботи”.

На завершення роботи журі один з суддів, а саме викладач-методист з навчальної роботи Кременчуцької художньої школи ім. О.Д. Литовченка Володимир Терещенко відзначив, що за рік перерви між старим та новим конкурсом дитячої творчості на податкову тематику, його учасники не лише нічого не втратили, а навпаки придбали: ще більше таланту, майстерності та креативності.

Надалі переможців обласного етапу змагань, чекає черговий конкурсний тур у столиці, який пройде влітку.

ГУ Міндоходів у Полтавській області бажає нашим учасникам впевненої перемоги на Всеукраїнському рівні змагань!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ГУ Міндоходів у Полтавській області
Оголошення
live comments feed...