• Головна
  • На слемі полтавські поети обливалися фарбою, вішалися і пиячили на сцені (Фото)
15:37, 6 травня 2014 р.

На слемі полтавські поети обливалися фарбою, вішалися і пиячили на сцені (Фото)

4-ого травня у приміщенні «muZa-bar» відбувся «Парний слем», там поети обливалися фарбою, вішалися і пиячили на сцені.

Саме поняття слему означає поетичний турнір, щось середнє між спортивним змаганням і мистецтвом, де поети змагаються між собою не лише якістю текстів, а і їх подачею.

Якщо раніше слеми у Полтаві більше нагадували ліричні поетичні вечори, то цього разу за своєю жорсткістю і азартом це вже наближалося по класичного поняття «слему».

Для мистецького об'єднання «Magnum Opus» і організатора цього заходу Дениса Стерна «muZa-bar» став новим і незнайомим приміщенням, але все пройшло на ура.

Від початку за звання кращого змагалося 7 поетичних пар. Після того як кожна з них за 4 хв. показувала своє невеличке шоу, шляхом глядацького голосування у 2-ий тур вийшло 4 пари: Андрій Коновалов і Містер Коржик, Денис Стерн і Макаренко, Михайло Кишкань і Р.Д. та кременчуцько-комсомольський дует — Олеся Міфтахова та Павло Жидков. З першого туру варто відзначити сміливість Дениса Стерна, котрий почав розповідати вірш, розпиваючи пляшку з вином на сцені.

В другому турі відповідальність на себе взяло журі. Право судити дісталося керівнику незалежного молодіжного театру «Т.АКТ» Олені Суптелі, одній із засновниць незалежного мистецького об'єднання «Magnum Opus» Катерині Стрельниковій та засновнику арт-групи «Творчий Кременчук» Олександру Ткаченку.

Поети намагалися вразити глядачів і журі як своїми віршами, так і шоу до них. Містер Коржик під час читань облив свого напарника (і разом з тим частину глядачів) помаранчевою фарбою, а сам постраждалий, Андрій Коновалов, затягував наприкінці номеру петлю на своїй шиї. Р.Д. експериментував з вогнем, запалюючи трубку з коктейлю. Олеся Міфтахова і Павло Жидков намагалися показати сімейну драму, всю чистоту її емоцій.

Зрештою, журі і глядачі вивели у фінал пари Коржика-Коновалова і Міфтахової-Жидкова. Тут потрібно було написати імпровізацію на задану тему. Із запропонованих — «шизофренія», «Путін-*****» (погана людина), «фрістайл», «замкнуте коло» та «города-борода» — було обрано останню.

За короткий проміжок часу, поки грали Тетяна Собакарь з «Времени Нет» и Гоша Дехнич, поети написали тексти і придумали, як їх подати. Дует Коновалов-Коржик розповіли про «полтавську поезію», зробивши відсилки на твори учасників слему, згадки їх імен чи персонажів. Цей текст за об'ємом був більшим за те, що готували хлопці у перших двох турах. Міфтахова-Жидков написали більш стьобний вірш, куди включили всі запропоновані глядачами теми.

Зрештою більшість і глядачів, і суддів, і учасників слему віддали свою перевагу першому дуету. Андрій Коновалов був страшенно вдячний усім і, за його словами, він «давно до цього йшов». Містер Коржик почав дякувати усім, кому можна. Видно було, що хлопці були щасливі, вони вклали у це досягнення багато сил.

Глядачі залишилися задоволені — а це найголовніша ознака успішного слему.

Роман Повзик, незалежне мистецьке об'єднання «Magnum Opus»

Денис Стерн в ролі п'яниці

Морфей і Нео (Р.Д. і Михайло Кишкань)

Радість переможців

Труп, Кіт Кролевська і Любов Гончаренко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#слем #Полтава #поети #Повзик
Оголошення
live comments feed...