• Головна
  • «Успішною жінкою Полтавщини» стала підполковник міліції
09:48, 6 травня 2014 р.

«Успішною жінкою Полтавщини» стала підполковник міліції

Переможнецею обласного конкурсу “Успішна жінка Полтавщини” стала співробітниця правоохоронних, судових органів, юстиції та адвокатури” Жанна Ахіджанян, начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Полтавській області.

Про це інспектор ВЗГУМВС України в Полтавській області Алла Ставицька.

Урочиста церемонія відзначення переможниць відбулася вчора у Полтавському міськму будинку культури в рамках святкування Міжнародного дня матері.  

Даний захід організований керівництвом Полтавської облдержадміністрації задля впровадження державної політики у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Конкурс проводився у 17 номінаціях. На них подали заявки представники жіноцтва органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадські діячі, керівники підприємств, діячі культури і мистецтв, освіти, у тому числі і працівники правоохоронних органів Полтавщини.

Переможниць визначали на засіданні конкурсної комісії, яка була сформована з представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, провідних спеціалістів у різних галузях діяльності, представників громадськості. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #успішна жінка Полтавщини #конкурс
Оголошення
live comments feed...