Полтавські рятувальники готуються до гасіння лісових пожеж

Полтавські рятувальники провели тактичні навчання по гасінню лісових пожеж. Про це повідомляє прес-служба У ДСНС України у Полтавській області.

Вчора на території Великосорочинської сільської ради, співробітники Миргородського районного відділу Управління ДСНС України у Полтавській області спільно з представниками державного підприємства «Миргородський лісгосп» провели навчання по гасінню лісових пожеж.

За задумом, внаслідок необережного поводження з вогнем на відкритій території виникла пожежа. Отримавши повідомлення про надзвичайну подію, рятувальники швидко виїхали на виклик. Зважаючи на швидке розповсюдження вогню по території лісу, для гасіння пожежі вирішено було залучити спецтехніку ДП «Миргородський лісгосп». При проведенні навчань відпрацьовувалися навички особового складу Управління по гасінню верхових і низових лісових пожеж.

Спільні тактичні навчання проводяться щоб скоординувати роботу рятувальників та працівників лісгоспу, адже злагодженість дій, професійність та оперативність дозволить швидко ліквідувати пожежу, зберегти майно та здоров’я громадян.

Наближаються травневі свята, деякі громадяни у вихідні дні вирушать у лісові масиви аби на свіжому повітрі відпочити від буденних проблем. На жаль, при розпалюванні багаття у лісах не усі дотримуються елементарних правил пожежної безпеки. Посмаживши м’ясо, інколи громадяни залишають вогнище так і не загасивши його, а це у свою чергу може призвести до лісової пожежі, наслідки якої передбачити важко. З метою попередження лісових пожеж рятувальники проводять профілактичні рейди по лісовим масивам, нагадують громадянам правила пожежної безпеки та закликають берегти «зелені легені» Полтавщини. Також, з метою оперативної ліквідації пожеж у лісових масивах області, вогнеборці проводять спільні тактичні навчання.

У ДСНС України у Полтавській області лісові пожежі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі