Голова Полтавської ОДА зустрівся с віце-послом Литви

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук 29 квітня провів зустріч із віце-послом Республіки Литви в Україні Марюсом Януконісом. Зустріч відбулася в рамках Днів Литви на Полтавщині.

Під час зустрічі, зокрема, йшла мова про активізацію економічної співпраці між Полтавщиною та регіонами Республіки Литви, двосторонню співпрацю щодо розвитку середнього та малого бізнесу, запровадження пілотних проектів із енергоефективності, освітніх проектів тощо.  Голова ОДА звернув увагу представника посольства про потужний промисловий потенціал двох міст області: Полтави та Кременчука. Досягнуто домовленості продовжити знайомство литовських інвесторів із можливостями бізнесу Полтавщини.

Також у рамках зустрічі між  Щербанівською сільрадою, Інститутом біомаси та сталого розвитку та литовською компанією «AXIS» було підписано протокол про наміри реконструювати квартальну котельну на біомасі в селищі Розсошенці потужністю 8 МВт. Як відзначив Віктор Бугайчук, обласна влада розглядає можливість реалізувати цей пілотний проект, аби зменшити споживання природного газу й таким чином уникнути підвищення тарифів на тепло в передмісті Полтави.

Представник литовської компанії Гінтаутас Гайжаускас зазначив: якщо місцева влада погодиться на реалізацію цього проекту, на здачі нової котельні «під ключ» знадобиться  приблизно 8 місяців.

Також у рамках днів Литви на Полтавщині 29 квітня відбулася зустріч в Полтавському університеті економіки та торгівлі з представниками посольства.

Там було презентовано спільну литовсько–українську програму «Platform Commonwealth of Learning», розробниками та учасниками якої стали Вільнюський колегіум, Полтавський університет економіки та торгівлі та Інститут біомаси та сталого розвитку.

Прес-служба Полтавської ОДА.

ОДА Бугайчук Литва
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі