• Головна
  • Сьогодні сумнозвісний Hyundai повернувся на маршрут через Полтавщину
15:15, 29 квітня 2014 р.

Сьогодні сумнозвісний Hyundai повернувся на маршрут через Полтавщину

Сьогодні, 29 квітня відновлено курсування швидкісних потягів Hyundai, по маршруту Київ -Харків, що пролягає через Полтавщину. Про це повідомляє прес-служба .

Потяги, нажаль, стали відомі своїми раптовими поломками особливо взимку, а  цього разу вони були відсутні на звичному маршруті через

Але  голова представництва Hyundai Сorporation в Україні Юн Сук Чой повідомляє, що зараз  несучі конструкції поїзда укріпили.

У ході модернізації до роботи були задіяні 16 корейських фахівців, серед яких зварники, проектанти, група технічного обслуговування.

Попередньо була здійснена модернізація цього рухомого складу та проведені випробування на маршрутах Київ – Харків, Київ – Львів, Київ – Дніпропетровськ та Київ – Донецьк.

Тож сьогодні із Києва потяг вирушив за діючим графіком о 6:20 і прибув до Харкова за розкладом о 10:56. Зворотно із Харкова поїзд Інтерсіті + вирушить о 18:43 і прибуде до Києва о 23:21. Поїзд № 156/155 зупиняється по станціях Дарниця, Миргород та Полтава-Київська. 

Модернізація решти 9 електропоїздів виробництва Hyundai Rotem, яка здійснюється за участю також представників Української залізничної швидкісної компанії, Укрзалізниці та Державного науково-дослідного  центру залізничного транспорту України за погодженням із науковими організаціями, ще триває. Українські фахівці спільно з корейськими усувають несправності, які призвели до призупинення курсування електропоїздів. Рухомий склад повертатиметься на маршрути поступово. Модернізацію усіх електропоїздів планують закінчити до кінця липня. Ремонтні роботи відбуваються за рахунок виробника в рамках гарантійного обслуговування.

Нагадаємо, що експлуатацію 10 електропоїздів виробництва Hyundai Rotem було тимчасово призупинено з 12 лютого 2014 року. У 2013 році швидкісними електропоїздами було перевезено 2,2 млн пасажирів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Hyundai #Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...