• Головна
  • Дамба між Огнівкою і Юрівкою очищена від сміття
20:58, 28 квітня 2014 р.

Дамба між Огнівкою і Юрівкою очищена від сміття

27-ого квітня «Чиста Полтава» разом з активними полтавцями провела недільник (аналог суботника) на ставках в районі Огнівки.

Від самого початку координатори боялися, що буде замало людей, оскільки багато хто в цей від'їздить з Полтави перед поминальним понеділком. Але, як виявилося, в місці збору нарахували 45 чоловік і ще багато хто підійшов пізніше.

«Чиста Полтава» цього разу серйозно підготувалася. За кілька днів до прибирання активісти пройшлися місцями потенційного прибирання з картою, щоб відмітити територію і приблизно визначити кількості волонтерів, котрі необхідні для тієї чи іншої ділянки.

Кожен вирішував який саме вид прибирання — нормальний (на рівній місцевості) чи екстремальний (під серйозним кутом ухилу поверхні) — йому ближче і йшов на ту територію.

Приємно було бачити батьків, котрі прийшли з маленькими дітьми (повагу до чистоти треба виховувати змалечку), хоч для них і потрібні підсилені заходи безпеки. Кожен міг отримати рукавички для прибирання (за кілька суботників їх уже назбиралося на цілий пакет). Мішків для сміття не вистачило, тому, зібравши гроші спільною толокою, волонтер Дмитро незабаром приніс ще кілька рулонів на суму 146 грн.

Під час прибирання у цій лісистій місцевості було знайдено багато цікавих речей — кеди, туфлі, скатертини, навіть новенькі джинси — але разом з тим там були і використані медичні шприци. Ми ще заглибимося в цю тему у наших наступних публікаціях, оскільки вони становлять небезпеку для кожного екологічного руху.

Кількість мішків зі сміттям, котрі є результатом прибирання — вражає. А якщо уявити їх вагу і те, що кожен потрібно було пронести близько ста метрів під гору до місця, де їх незабаром заберуть відповідні комунальні служби, то хочеться потиснути руку кожному волонтеру, котрий подарував 3,5 години свого вихідного заради чистоти.

Опісля, за традицією, відбувся маленький пікнічок з їжі, котру принесли із собою волонтери і бутербродів із салом від координаторів.

ЧП-командаДолина м__шк__в
Маленьк__ пом__чникиОсновний процес
П__кн__кПересторога
ПлакатиУ зелених хащах
Хлопчик-помагайчикЦ__кав__ знах__дки

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#чиста полтава #уборка города

Коментарі

Оголошення
live comments feed...