• Головна
  • У Полтаві знову бойкотуватимуть російські АЗС
14:38, 28 квітня 2014 р.

У Полтаві знову бойкотуватимуть російські АЗС

У вівторок, 29 квітня, громадськість проведе акцію "Не заправляйся в окупанта" у рамках всеукраїнської кампанії з бойкоту товарів та послуг російського виробництва. Активісти спробують проїхатись на "машинках" заправлених російським бензином.

Громадські активісти закличуть власників автомобілів відмовитися від послуг російських бензозаправок, до яких, зокрема, належать АЗС "Лукойл", "ТНК", "Tatnaft", "Формула", "Смайл", Газпром нефть". Як відомо, нинішня кремлівська влада утримується фінансово переважно за рахунок експорту енергоносіїв, зокрема, бензину, таким чином фактично використовуючи прибутки від українських покупців проти них самих та нашої держави загалом.

Метою акції є спонукання українських споживачів до адекватних дій у відповідь на нинішню російську агресію проти України, а саме - заклик до бойкоту російського бензину та інших послуг, що надаються мережами російських автозаправок. Це матиме наслідком формування серед українців громадянської гідності й патріотизму та згуртує їх задля порятунку України від російської окупації.

Нагадаємо, енергетична залежність України від Російської Федерації, в тому числі бензинова, є перепоною для реального суверенітету нашої держави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АЗС #Бойкот

Коментарі

Оголошення
live comments feed...