• Головна
  • Марихуану ховають у зубну пасту, ширку - у кетчуп, трамадол у сало...
10:25, 14 вересня 2009 р.

Марихуану ховають у зубну пасту, ширку - у кетчуп, трамадол у сало...

Після історії з розпиттям клею, Кременчуцьку колонію для ув'язнених рецидивістів засипали наркотиками. Працівники кременчуцької виправної колонії № 69 констатують, що майже щодня виявляють наркотики, алкоголь, дріжджі у речах та продуктах передач, які намагались заховати родичі ув'язнених. За словами Миколи Івко, начальника колонії, протягом останніх трьох місяців майже вдвічі збільшилась кількість передачі наркотиків та алкоголю на територію виправного закладу. Хоча відомо, що в оперативних службах виправних закладів працюють спеціалісти, які досконало знають всі прийоми та хитрощі ув'язнених та їх помічників.

Так, працівники колонії розповідають, що напередодні минулого Нового року одному із ув'язнених передали консервовані ананаси, в банках з під яких під час перевірки виявили 6 літрів спирту.

Передача, побачення чи перекид?

Тож, виявляється, передати наркотики до колонії, знаючи графік роботи персоналу та правила перебування у тюрмі, зовсім легко. До того ж, коли ув'язнені відбувають строк вдруге, а то й втретє... У колонії кажуть, що найчастіше затримують "на гарячому" матерів, тіток, сестер та дружин. Причому способи передачі теж різні - через речі та продукти, під час тривалого побачення (3 доби), та шляхом перекидання через паркан колонії - "перекид". (ФОТО 9, 10, 11, 12) Відомо, що близькі родичі мають право прийти на тривале побачення - 3 доби. Здавалося б, це шанс передати все необхідне. От тільки після такого побачення працівники колонії ретельно обшукують ув'язнених і оглядають відвідувачів.
Щодо ж до останнього способу, то такий метод стає дедалі популярнішим. Працівники колонії розповідають, що невідомі особи під'їжджають у певний час на територію колонії, і перекидають замотані пачки цигарок та інші предмети через паркан. Відомо, що процедура займає лічені хвилини, бо невідомі навіть не глушать двигун автомобіля.
У колонії стверджують, що найчастіше ув'язнені домовляються із друзями - колишніми зеками, які дістають наркотики, оформляють передачу й віддають родичам.

В сало - трамадол, а ширку - в кетчуп!

Звідки й береться у людей фантазія класти марихуану у зубну пасту, таблетками трамадолу нашпиговувати сало, ширку ховати у пакеті з кетчупом, а у пачку із соком примудритися замаскувати мобільний телефон і зарядний пристрій!
Працівники колонії розповідають, що окрім наркотиків та алкоголю в передачах знаходять мобільні телефони, гроші, сім-карти, сухі дріжджі. Так, гроші скручують і засовують у вафельні трубочки та болгарський перець, а сім-карти вкидають у банки із жиром, у картоплю, цибулю. У колонії кажуть, що з усіх цукерок знімають обгортки, бо неодноразово знаходили там пластилін і травку. За словами оперативних працівників, мобілки в основному кладуть у целофан, роблять отвір у банці з соком, фіксують його і доливають сік. Відомо, що одному із ув'язнених колишня дружина привезла чай із травкою, який нині перебуває на експеризі. Крім цього, більшість наркотиків ховають у зубну пасту, зубний порошок та бинти. За словами працівників колонії, одного разу навіть привезли свіженькі млинці, в одному з яких замість начинки була травка...

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...