• Головна
  • Клієнтка центру адаптації отримала житлову площу
11:43, 26 квітня 2014 р.

Клієнтка центру адаптації отримала житлову площу

«Мені і досі не віриться, що я маю власний дах над головою» – вперше благодійникам вдалось допомогти клієнтці у отриманні власного житла.

Місія та завдання БО «СВІТЛО НАДІЇ»: сприяння у вирішенні соціальних питань, наближення соціальних стандартів для уразливих груп до європейського рівня. Один із прикладів її реалізації – всебічна фахова допомога клієнтам організації. Серед останніх досягнень – клієнтка Центру адаптації для бездомних осіб та звільнених із місць позбавлення волі Оксана Лазуренко отримала житлову площу.

Жінка потрапила до Центру адаптації у 2013 році, ставши жертвою судової тяганини із забудовником. Вклавши всі свої заощадження у будівництво нового житла, останнє вона так і не побачила та опинилась на вулиці.

«Пішла судова тяганина, забудовника визнали невинним, а я лишилась без грошей і місця проживання. За менш ніж рік у Центрі адаптації мені допомогли відновити документи і отримали свій дах над головою», – пригадує жінка.

Завдяки ефективній представницькій роботі фахівців БО «СВІТЛО НАДІЇ» в органах місцевого самоврядування вдалось відстояти права клієнтки на проживання у кращих умовах. В квітні 2013 року жінка отримала ордер на кімнату, загальною площею 13м2.

Це перший, і головне вдалий досвід БО «СВІТЛО НАДІЇ» допомоги своїм клієнтам. Спільними зусиллями, певні благодійники, можливо наблизити соціальні стандарти для уразливих груп до європейського рівня.

Довідково: БО «СВІТЛО НАДІЇ» працює з 1999 року. Лише за останній рік своїми послугами Організація охопила більше 6 тисяч людей, які потребують допомоги. В межах роботи Центру адаптації, послугами останнього загалом скористалось понад 460 людей, працевлаштовано 90 осіб. Лише в 2013-му 130 чоловік отримали посвідчення бездомної особи, 63-м було відновлено документи, було створено 35 робочих місць в рамках громадських оплачуваних робіт.

IMG_1467IMG_1470IMG_1472

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#отримать житло #світло надії
Останні новини
ТОП новини
Полтавський блогер Денис Корнєєв, який закликав захопити Київ та знищити владу, вийшов на волю і збирає 400 тисяч серед своїх підписників
Їдуть автівками та велосипедами: на цих вихідних відпочивальники вже облюбували «Блакитні озера» під Полтавою (ФОТО, ВІДЕО)
У Полтаві на «Хитрому» ринку продають полуницю по 70 грн за кг, домашнє молоко від 20 за літр, а молоду картоплю по 45 гривень
У Полтаві змінили напрямок руху автобуса №42 «Політехніка – вул. Балакіна»
Оголошення
live comments feed...