• Головна
  • Недоїмка до Пенсійного фонду полтавських підприємств становить понад 24 млн. грн.
09:26, 14 вересня 2009 р.

Недоїмка до Пенсійного фонду полтавських підприємств становить понад 24 млн. грн.

Стан недоїмки до Пенсійного фонду України підприємств Полтави розглянули учасники засідання комісії з питань своєчасності та повноти сплати податків, погашення заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат полтавського міськвиконкому.

Станом на 08.09.09 недоїмка по збору на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування складає 24 млн. 279,5 тис. грн. (83 підприємства). Загальна сума недоїмки складається з дієвого боргу – 9098,1 тис. грн.,боргу економічно неактивних підприємств – 437,3 тис. грн. та боргу підприємств, до яких застосовано Закон України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» - 14 млн. 744,1 тис. грн.

Із загальної кількості боржників 9 комунальних підприємств мають заборгованість до Пенсійного фонду України на суму 1 млн. 91,8 тис. грн.

Як повідомляє прес-служба Полтавської міськради, незважаючи на високу цифру недоїмки, зараз існує тенденція до її зменшення. Так, на 1 вересня поточного року вона знизилася на 1 млн. 228,8 тис. грн. за рахунок таких підприємств: ГЖЕД №1, ТОВ «Будсервіс», ТОВ «Завод ГРЛ», ВАТ «Полтавтрансбуд», Полтавська філія «Девон».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...