• Головна
  • Полтавський пологовий будинок отримає статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»
12:12, 25 квітня 2014 р.

Полтавський пологовий будинок отримає статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

Сьогодні  в   Полтавському міському клінічному пологовому  будинку відбудеться  урочистий  момент отримання лікарнею статусу  "Чиста  лікарня  безпечна  для пацієнта" за рекомендацією МОЗ України.

Всеукраїнський проект «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» стартував травні 2012р. Проект проводиться  за  ініціативи Асоціації медичних сестер України та громадської організації Служби організації інфекційного контролю (СОІК).

Мета  проекту - забезпечення високого рівня гігієни в лікувальних установах України, профілактика професійного захворювання медичного персоналу, запобігання розповсюдження внутрішньолікарняних інфекцій, економія коштів лікувальних установ.

Кінцевою метою проекту є піднесення системи гігієни усіх ЗОЗ на один, європейський рівень. Треба визнати, що налагодити систематичний та об'єктивний облік внутрішньолікарняних інфекцій - це завдання не з легких. Навіть у економічно розвинених державах створення системи інфекційного контролю пройшло нелегкий шлях до становлення.

Разом зі статусом «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» заклад охорони здоров'я отримує:

· чітко налагоджену систему гігієни;

· підготовлений практично та обізнаний теоретично персонал;

· престиж та публічне схвалення;

· високий кредит довіри до лікаря.

До кынця 2013 року до проекту вже долучилися 71 відділення ЗОЗ України. Вони є показовими та дають приклад іншим закладам для налагодження європейського підходу у розробці системи гігієни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #пологовий будинок
Оголошення
live comments feed...