• Головна
  • Полтавські податківці та школярі грали в „Останнього героя”
09:12, 25 квітня 2014 р.

Полтавські податківці та школярі грали в „Останнього героя”

Високий рівень податкової культури та грамотності населення, а особливо молодого покоління – були і є одним з важливих напрямків роботи органів доходів і зборів Полтавської області. Ще минулого року в школах області за участі фахівців органів Міндоходів було презентовано спецкурс „Основи податкових знань”, розроблений для учнів 9-х класів. Пройшло лише три місяці цього року, і з частиною цього курсу вже ознайомилися перші дев’ятикласники. Не дивно, що ними стали учні Полтавської загальноосвітньої школи №10 ім. В.Г. Короленка, якими вже близько 15 років опікується Головне управління Міндоходів у Полтавській області. Під час курсу лекцій „Основи податкових знань”, який викладали фахівці ГУ Міндоходів в області, школярі детально познайомились з історією, призначенням та важливістю сплати податків у наш час. Підсумковим етапом засвоєння знань стала ділова гра „Останній герой”, яка була розроблена фахівцями Головного управління, та пройшла в актовій залі Полтавської школи №10.

„Сьогоднішня гра допоможе підсумувати пройдений матеріал, закріпити отримані учнями знання, а також продемонструє всім нам той рівень податкової грамотності та культури, який на сьогодні опанували наші підшефні”, - відзначила під час інтерв’ю журналістам начальник інформаційно-комунікаційного відділу Головного управління Міндоходів у Полтавській області Вікторія Захарченко, яка за сумісництвом виступила у якості члена журі гри „Останній герой”. До суддівської колегії також увійшли: начальник управління правової роботи ГУ Міндоходів у Полтавській області Ольга Карабінська, директор філії ДП „Сервісно-видавничого центру Міністерства доходів і зборів України” у Полтавській області Тетяна Троян, яка до речі виступила і спонсором змагань, представник Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Наталія Драч та заступник директора Полтавської ЗОШ №10 з виховної роботи Оксана Хабло.

Для учасників гри було підготовлено багато цікавих і творчих завдань та конкурсів, серед яких: „Візитка”, „Розгадай кросворд”, презентація „Найкращий слайд”, змагання з пантоміми „Покажи податок та збір”, літературний „Твір есе”, тощо. У підсумку гри, журі обрало переможця з двох команд фіналістів, ним стали – команда 9-А класу „Патріоти”. Крім того, для команд учасників ділової гри були встановлені такі номінації: “Податковий ерудит”, яким стала – капітан команди „Юні податківці” учениця 9-Б класу Катерина Нечухран; “Податковий веселун”, яким став учень 9-Б класу Сергій Косенко; “Податкова леді”, якою було обрано ученицю 9-Б класу Олену Стебілй та найголовніша номінація гри “Останній герой”, звання якого виборов учень 9-А класу Віталій Даниленко.

На завершення цих навчальних змагань начальник управління правової роботи ГУ Міндоходів у Полтавській області Ольга Карабінська привітала всіх їх учасників та відзначила: „Після сьогоднішнього „Останнього герою”, я вірю в те, що пройде зовсім небагато часу та наша полтавська бізнес-спільнота, а може й органи доходів і зборів області, поповняться молодими, всебічно обізнаними в економічному, правовому та податковому плані, та загалом успішними фахівцями своєї справи, які сумлінно сплачуватимуть податки.”

На завершення гри всі її учасники отримали грамоти, дипломи, свідоцтва та пам'ятні подарунки від організаторів за участь у діловій грі “Останній герой”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #ГУ Міндоходів #школярі #податки

Коментарі

Оголошення
live comments feed...