Рятувальники вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні громада міста вшанувала учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС напередодні Дня чорнобильської трагедії, який відзначають 26 квітня, відбувся мітинг-реквієм з нагоди 28-х роковин Чорнобильської катастрофи.

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук, голова Полтавської обласної ради Петро Ворона, начальник Управління ДСНС України у Полтавській області Роман Кириленко, представники прокуратури, правоохоронних органів, студентства, духовенства та інші, хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобильської катастрофи» вшанували пам’ять ліквідаторів, які пішли передчасно з життя, залишивши по собі гострий біль втрати та світлий спомин вдячних сучасників.

Під час заходу згадували наслідки катастрофи на ЧАЕС як для країні в цілому, так і для Полтавщини зокрема. На сьогоднішній день чорнобильців в області налічується близько 23 тисяч. Багато тисяч з тих, хто допомагав ліквідовувати наслідки вибуху у Чорнобилі, вже нмає серед живих. "Сама назва міста Чорнобиль - як спагад про чорну біль українського народу", - зазначив Петро Ворона. 

Згадуючи Чорнобильську трагедію, ми схиляємо голову перед пам’яттю загиблих героїв та віддаємо дань пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи не лише українців, а й народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям. Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

Рятувальники вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (ФОТО, ВІДЕО), фото-1
Рятувальники вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (ФОТО, ВІДЕО), фото-2
Рятувальники вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (ФОТО, ВІДЕО), фото-3
Полтава рятувальники ЧАЕС
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі