• Головна
  • На Полтавщині в Кременчуцькій виправній колонії (№69) відбувся «День відкритих дверей»
17:59, 24 квітня 2014 р.

На Полтавщині в Кременчуцькій виправній колонії (№69) відбувся «День відкритих дверей»

З метою ознайомлення громадськості з життям «за ґратами», 24 квітня поточного року за участю представників державних та громадських організацій, членів спостережної комісії та родичів засуджених в Кременчуцькій виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№69) відбувся «День відкритих дверей».

На початку заходу заступника начальника установи із соціально-виховної та психологічної роботи Іван Буров провів для гостей ознайомчу екскурсію по дільницям установи, що дало змогу особисто побачити як та чим живуть особи, засуджені до позбавлення волі.

Учасники заходу ознайомилися з комунально-побутовими умовами в житлових приміщеннях та приміщеннях тривалих і короткострокових побачень Також відвідали їдальню, де пересвідчилися в якості продуктів харчування, переглянувши процес їх обробки та приготування.

Побачили запрошені і робочий процес у виробничих цехах підприємства установи, ознайомилися з видами продукції, що виготовляється засудженими, відвідали підсобне господарство та розплідник собак. спілкувалися з засудженими.

Цього дня запрошені мали змогу ознайомитися з умовами утримання засуджених в дисциплінарному ізоляторі, а також забезпеченням контролю і нагляду за ними в прогулянкових двориках.

Підсумовуючи захід, Іван Буров відповів на всі поставлені запитання, а також поцікавився думкою гостей стосовно створених умов відбування покарання для засуджених. Відвідувачі зійшлися на тому, що умови в установі створені належні і висловили подяку керівництву колонії за можливість побачити її зсередини.

IMG_00142IMG_00312
IMG_00432IMG_00442

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кременчуцька виправна колонія
Оголошення
live comments feed...