• Головна
  • Як відремонтувати дороги в Полтаві: план дій
15:36, 24 квітня 2014 р.

Як відремонтувати дороги в Полтаві: план дій

Громадська організація «Відродження Полтави» запропонувала  чіткий план дій, який розроблено робочою групою по проблемі стану доріг у Полтаві. «Полтавська дорожня карта» - проект, який дасть можливість отримати у місті якісні дороги на багато років уперед.

Що пропонує ГО «Відродження Полтави»?

 Робоча група, створена ГО «Відродження Полтави», порахувала, що на ремонти всіх доріг в Полтаві потрібна шалена сума - 1.5 мільярди гривень. Якщо кожного року використовувати, навіть, по 50 мільйонів,  то нам потрібно на це 30 років!  Де ж знайти такі кошти? Звісно це не можливо без розвитку економіки в країні. Це неможливо без привабливого інвестиційного клімату.

Варто зазначити, що ГО «Відродження Полтави» вже навіть знайшло інвестора. Італійська  компанія «Тодіні» виграла  тендер на будівництво об’їзної дороги навколо Полтав, та будівництво автотраси Лубни-Полтава та Полтава-Харків. Вартість тендеру близько  2-х мільярдів гривень. Нині італійці готові співпрацювати з полтавською громадою. Що для цього потрібно?

1.     Створити робочу групу по вирішенню дорожнього питання на рівні  ГО «Відродження Полтави», Полтавської міськради,  Полтавської ОДА, Укравтодору та компанії «Тодіні».

2.     Звернутися до компанії «Тодіні» з проханням закуповувати сипучі матеріали (пісок) у громади міста Полтави.

3.     Негайно розпочати намив піску з річки Ворскла, яка протікає по місту. Ми отримаємо гарне річкове русло, гарні пляжі, а «Тодіні» - пісок для ремонту доріг.

4.     Домовитися з італійцями про ремонт і будівництво доріг в місті Полтава. Бо у такого потужного підприємства є і гарна нова техніка, і технології. Загалом, враховуючи об’єм запропонованої співпраці, у «Тодіні» значно нижчі ціни на всі матеріали.

5.     Домовитись про надання переваги в працевлаштуванні місцевих робітників на ремонт дороги (це і заробітні плати, і працевлаштування для жителів Полтави).

6.     Підписати з італійцями угоду про проходження практики студентами Полтавського національного університету ім. Ю.  Кондратюка (автодорожній факультет) на ремонті дороги. Цим самим Полтава отримає молодих фахівців, котрі вже матимуть досвіт роботи за європейськими технологіями!

Переваги проекту, запропонованого в ГО «Відродження Полтави»

Вирішення екологічного питання. Заміління русла Ворскли є великою проблемою для міста. Знайти зараз кошти для робіт по відновленню русла неможливо, як і не можливо використати таку велику кількість піску для потреб міста. Продаж намитого піску дозволить зробити роботи по поглибленню русла вигідними.

Вирішення соціальної проблеми. Відсутність роботи та мізерна заробітна плата – головний біль багатьох полтавців. В місті не працюють заводи, не ведеться будівництво. Наш проект створить сотні нових робочих місць і дозволить реалізуватися молодим спеціалістам у своєму фахові.

Вирішення проблеми доріг.  Ми не зможемо їх відремонтувати власними силами. Проте, якщо проект буде виконано, ми отримаємо дороги європейського рівня з гарантією по розумній ціні.

Проект «Полтавська дорожня карта» зможе справедливо вирішити  багато проблем одночасно! Це той план дій, який пропонує громаді і міській владі ГО «Відродження Полтави». Ми розробили його тому, що влада, яка мала б це робити, не діє. Але хтось має брати на себе відповідальність за дії у місті! Даний проект, звісно, потребує ще більш детальних розрахунків. Їх буде оприлюднено найближчим часом.

Полтавців запрошують доповнити ці висновки робочої групи ГО «Відродження Полтави» і внести свої пропозиції щодо вирішення інших проблем міста. Звертатися можна за адресою: вул. Леніна, 74. Телефонуйте: (095) 124-20-02, (098) 360-33-00.

Нагадаємо раніше організація анонсувала створення робочих груп для вирішення головних проблем міста (стан доріг, транспортне сполучення, ЖКГ та рівень медицини), нині вже має перші результати їх роботи. Цілком безкоштовно, без кабінетів і бюрократії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дороги #Полтава
Оголошення
live comments feed...