Береги Ворскли звільняли від сміття (фото)

Сьогодні в рамках Всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою!» Прибирали береги Ворскли, цей захід раніше планували на 12 квітня 2014 року але перенесли в зв’язку з несприятливими погодними умовами.

На І-му пляжі з 10.00 год. прибирали студенти Полтавського будівельного технікуму транспортного будівництва (близько 20 осіб). Вони не тільки збирали штучне сміття, а й гребли листя та вирізали старі порослі. Підприємці, які закріплені за даною територією забезпечили всіх учасників прибирання робочими рукавичками та мішками для сміття.

Прибирання ініціювали працівники управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, Полтавського міського закладу-центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», спільно зі студентською молоддю Полтавського будівельного технікуму транспортного будівництва та Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка берегів р. Ворскла, а саме: 1-го та 3-го пляжів.

На ІІІ-му пляжі сьогодні з13.00 год.  також працюватимуть працівники управління у справах сім’ї, молоді та спорту, працівники Полтавського міського закладу-центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та студенти Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка (в кількості: 25 осіб). Планується прибирати штучне сміття, вирізати та побілити дерева, пофарбувати роздягальні, навіси, що знаходяться на території пляжу. Підприємці, що закріплені за даною територією забезпечують фарбою, робочими рукавичками, мішками для сміття учасників прибирання.

Нагадаємо, що кожного року у Полтаві оголошується проведення двомісячника чистоти та благоустрою міста. У цьому році двомісячник чистоти проходить з 24 березня по 24 травня 2014. 

Береги Ворскли звільняли від сміття (фото), фото-1
Береги Ворскли звільняли від сміття (фото), фото-2
Береги Ворскли звільняли від сміття (фото), фото-3
Береги Ворскли звільняли від сміття (фото), фото-4
Береги Ворскли звільняли від сміття (фото), фото-5
прибирання Полтава
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі