• Головна
  • Діти-живодери або Коли ж закриють входи до Кадетського?
08:36, 24 квітня 2014 р.

Діти-живодери або Коли ж закриють входи до Кадетського?

Вчора студенти-художники, що навчаються біля Кадетського корпусу, стали свідками жахливого знущання над твариною. Про це повідомив Роман Повзик, активіст громадського руху «Чиста Полтава».

Почалося все з того, що одна зі студенток, будучи поблизу Кадетського корпусу, почула скавучання собаки. Їй та її подругам здалося, що тварина не може знайти вихід із будинку.

За словами студентки Тетяни Домненко, вони помітили, що насправді це скавучання чути від того, що група дітлахів, за словами очевидців, віком десь від 10 років, намагаються викинути собаку з висоти третього поверху корпусу (а якщо врахувати архітектуру будівлі, то це приблизно 14 метрів).

Тварина не змогла протистояти живодерам і таки випала з вікна, вдарившись у польоті об карниз підвіконня поверху. На щастя, собака залишилася живою і втекла подалі від кривдників.

Дітлахи опісля виглядали з вікна і сміялися зі свого вчинку.

Крім того, у Кадетському в цей час знаходилася велика компанія підлітків з 10-15 чоловік, віком близько 14 років, котрі допомагали в пошуку малих живодерів. Але в результаті нікого не знайшли.

Свідками такої нелюдської жорстокості були і водії-маршрутники, котрі там паркуються. За їх словами, було таке враження, що впав камінь, а не собака.

Очевидці були наскільки вражені побаченою картиною, що не зробили жодних фотознімків. Та й це було б недоречно.

Наразі два входи до корпусу є відкритими і кожен може вільно заходити до корпусу. Металеву решітку, яку приварили до одного з входів, тепер використовують як драбину, залізаючи відразу на 2-ий поверх, ризикуючи своїм життям.

Виникає питання: скільки буде чекати влада? Коли почнеться хоч якась реакція на події? Невже наша влада прокинеться лише тоді, коли там підлітки після алкогольних вливань чи наркотичних ілюзій вб'ють людину?

Очевидно, наше суспільство десь схибило, якщо діти виростають такими жорстокими...

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кадетський корпус #Полтава
Оголошення
live comments feed...