• Головна
  • Полтавців запрошують на тематичну екскурсію в Монастир
10:08, 22 квітня 2014 р.

Полтавців запрошують на тематичну екскурсію в Монастир

27 квітня, напередодні поминального понеділка, відбудеться друга тематична екскурсія до Хрестовоздвиженського монастиря від туристичного проекту «Таємнича Полтава» (). Екскурсія буде релігійна, тривалість більше двох годин. Хрестовоздвиженський монастир є одним з трьох найважливіших монастирів Полтавщини і одним із "Семи Чудес Полтави".

Організатор екскурсії, керівник туристичного клубу InGreen Ольга Влох приурочила тематичну екскурсію до Великодніх свят:

- Кожен бажаючий самостійно може відвідати Хрестовоздвиженський монастир. Ми вже були там на екскурсії, яку проводила черниця, і вирішили зробити таку екскурсію повторно. Тому що розповідь віруючої людини залишає в душі справжнє благоговіння. І із монастиря ти виходиш окрилений, щасливий та наповнений благодаттю. Така екскурсія доречна саме під час Великодніх свят. А вид, який відкривається із дзвіниці на Полтаву - просто чудовий.

Минулого року 47 полтавців уже відвідали монастир та піднялися на його 47-метрову дзвіницю. Щоб потрапити на екскурсію в Хрестовоздвиженський монастир 27 квітня необхідно подати заявку –

Довідка про Хрестовоздвиженський монастир:

Його історія починається з 1650 року. Тоді була заснована Полтавська усамітнена обитель на честь Воздвиження Чесного і Животворного Хреста Господнього з нагоди нам’яті про перші перемоги зброї гетьмана Богдана Хмельницького над поляками під Жовтими Водами та Пилявцями, учасниками якої були і козаки Полтавського полку. Відтоді Полтавський монастир стає найпівденнішим серед так званих городянських, тобто полкових монастирів Гетьманщини XVII століття. Багато подій було на території монастиря за всі ці роки,  а в 1991 році знову був переданий громаді черниць.

Нині монастирський комплекс, складається з Хрестовоздвиженського собору, дзвіниці, Свято-Троїцького храму та Симеона Богоприїмця та є одним із найпопулярніших туристсько-екскурсійних об’єктів міста з величезним потенціалом для розвитку паломницького туризму.

Довідка про проект «Таємнича Полтава»:

21 вересня 2013 року стартував унікальний екскурсійний проект «Таємнича Полтава». Організатор — туристичний клуб InGreen. Керівник проекту – Ольга Влох. Проект передбачає проведення тематичних екскурсій містом та спільні походи у музеї. Екскурсії проходять в кінці кожного місяця. Проект не є ні комерційним, ні благодійним. Він об’єднує однодумців, щоб спільно дізнаватися щось нове про історію міста.

Перша екскурсія в монастир -

монастир5
монастир2
монастир3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#экскурсия #монастырь #Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...