• Головна
  • Сьогодні - міжнародний день Землі
08:36, 22 квітня 2014 р.

Сьогодні - міжнародний день Землі

Сьогодні, 22 квітня відзначають міжнародний день Землі. Його можна сміливо назвати найглобальнішим святом на нашій планеті. Це свято підтримується Організацією Об'єднаних Націй, оскільки воно спрямоване на збереження загального місця проживання всіх людей.

Саме же свято, іменоване зараз Міжнародним днем Землі, в 1970 році започаткував американський сенатор Гейлорд Нельсон. Спочатку свято відзначалося лише в США, але дуже швидко його популярність стала планетарною.

Міжнародний день Землі — це своєрідна масштабна акція, спрямована на привернення уваги всіх людей до існуючих і ймовірним проблемам нашої планети. Більшість з них стосуються питань охорони навколишнього середовища, глобального потепління, збереження рослинності на планеті і т.д. У зв'язку з цим одним з основних заходів цього свята вважається озеленення вулиць, міст, країн.

Також це свято відзначається для того, щоб звернути увагу людства на те, що багатства Землі потрібно берегти, Міжнародний день Землі щоб передати їх наступним поколінням людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#День Землі

Коментарі

Оголошення
live comments feed...