• Головна
  • Контроль «другої лінії». Як можна в'їжджати в Україну з боку Росії?
14:34, 18 квітня 2014 р.

Контроль «другої лінії». Як можна в'їжджати в Україну з боку Росії?

Усі, хто буде в'їжджати в Україну з боку Росії будуть піддаватися контролю так званої «другої лінії». Про це на брифінгу в столиці повідомили представники ДПС.

"Всі громадяни, які будуть в'їжджати з території Росії будуть піддаватися контролю другої лінії. Тобто з ними будуть проводитися співбесіди стосовно мети їхньої поїздки, конкретного напрямку, до кого їдуть і інші супутні дані будуть детально перевірятися і тільки потім, на підставі цього масиву інформації буде прийматися рішення про пропуск або непропуск громадян на територію України. Мова не йде про тотальну заборону в'їзду громадянам Росії на територію України " , - заявив глава відділу взаємодії з пресою ГПС Слабодян.

Водночас Державна адміністрація залізничного транспорту України («Укрзалізниця») у зв'язку з повідомленням Державної прикордонної служби України про посилення прикордонного контролю в пунктах пропуску на українсько-російському кордоні і на адміністративному кордоні з Кримом, просить пасажирів із розумінням поставитися до посилення контролю на кордонах, повідомили  у прес-службі відомства.

Згідно з повідомленням, час курсування поїздів у зв'язку із посиленням прикордонного контролю між Україною і Росією не змінюється. Водночас, можливі затримки поїздів між материковою Україною і Кримським півостровом викликані як контролем прикордонників, так і несанкціонованими перевірками поїздів силами так званої "самооборони" Криму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кордон Україна

Коментарі

Оголошення
live comments feed...