• Головна
  • Полтавців закликають не зволікати і стати на захист свого міста в ряди МВС
11:43, 18 квітня 2014 р.

Полтавців закликають не зволікати і стати на захист свого міста в ряди МВС

Полтавців закликають не зволікати і стати на захист свого міста і України, приєднавшись  до нових підрозділів МВС. Зокрема  начальник відділу зв’язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області, полковник міліції Юрій Сулаєв повідомив наступне на своїй сторінці у ФБ:

"Шановні полтавці та мешканці області. На базі УМВС Полтавщини формується новий підрозділ міліції "Каскад". Всі посади - офіцерські. Тож чекаємо людей з вищою освітою. Зарплатня від 3-х тисяч і вище. Підрозділ формується за спрощеною процедурою. Полтавській громаді й загалом Україні як ніколи потрібна ваша підтримка й допомога. Зволікати не можна. Ситуація не дозволяє. Тому робіть свій вибір. Батьківщина чекає на вас. Деталі відбору та адреси місць вербування розміщені на сайті УМВС."

Нагадаємо, що на території області створюються три таких підрозділи під назвами: «Каскад», «Полтава», «Кременчук».  У відповідності до прийнятого МВС України рішення щодо створення в регіонах України спеціальних підрозділів міліції, на Полтавщині розпочато їх формування.

Стати працівником такого підрозділу можуть усі бажаючі, хто пройде відбір.

Умови набору:

1.           Вік від 18 до 45 років;

2.           Відсутність судимості;

3.           Задовільний стан здоров’я;

До участь в конкурсі потрібно подати такі документи:

1.           Паспорт громадянина України

2.           Ідентифікаційний код

3.           Свідоцтво про народження

4.           Документи про освіту

5.           Трудову книжку

6.           Військовий квиток або приписне свідоцтво

7.           Фотографію 9х12 – 1 шт., 3х4- 2 шт.

Прийом документів від кандидатів до батальйону «Каскад» здійснюється в УМВС України в Полтавській області за адресою: м. Полтава, вул. Пушкіна, 83. Контактна особа: майор міліції Баратюк Віталій Петрович, телефон: (0532) 51-75-05, моб. тел..: 093-949-66-11.

Контактні телефони в місті Кременчук щодо набору до роти патрульної служби міліції особливого призначення «Кременчук»: (0536) 76-73-45; моб. тел.. 099-63-54-094.

Адреса: м. Кременчук, вул.. 29 Вересня, 6, кабінет 35.

Контактні телефони в місті Полтава щодо набору до роти патрульної служби міліції особливого призначення «Полтава»: (0532) 510-022; моб. тел.. 066-111-90-55.

Підрозділи формуються у прискореному режимі, тож просимо громадян, які хочуть взяти участь у відборі, не зволікати й якомога швидше надати зазначені документи.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавській області #міліції #Юрій Сулаєв

Коментарі

Оголошення
live comments feed...