• Головна
  • Привітання начальника УДСНС України у Полтавській області з Днем пожежної охорони
12:36, 17 квітня 2014 р.

Привітання начальника УДСНС України у Полтавській області з Днем пожежної охорони

Привітання начальника УДСНС України у Полтавській області з Днем пожежної охорони:

Шановні колеги та ветерани!

В цьому році ми офіційно відзначаємо День пожежної охорони, адже враховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров'я людей, майна від пожеж, на підтримку ініціативи громадських об'єднань та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, у 2013 році було встановлено в Україні професійне свято, яке відзначатиметься щороку 17 квітня.

Рятувати життя і майно людей від вогню - справа не проста, навіть небезпечна, яка вимагає рішучості, відповідальності, постійної бойової готовності, а часом й здатності на героїчні вчинки, що перевищують людські можливості. Обирали її завжди люди мужні, сильні духом, морально і фізично загартовані. Далеко не кожен наважиться ступити на шлях, пов'язаний із щоденним ризиком, двобоєм зі смертельно небезпечною стихією - вогнем, боротьбою за порятунок людей та незліченних матеріальних цінностей. Ті ж, хто свідомо зробив свій вибір, залишаються вірним йому на все життя. Завдяки професіоналізму ветеранів, їх мужності та рішучості не раз були врятовані сотні людей, збережені матеріальні цінності, а їх багатий досвід у вихованні та навчанні особового складу пожежно-рятувальних підрозділів є надзвичайно цінним для молодих співробітників. Вже перебуваючи на заслуженому відпочинку, вони радіють успіхам і переживають через невдачі служби, якій віддали не один рік, залишившись вірними своєму покликанню. Впевнений, що вони і зараз відчувають себе в строю, тими молодими і мужніми пожежними, бо для нас вони не ветерани, для нас вони – наставники. А ми маємо можливість заряджатися від них духом патріотичності та найкращих традицій і взяти те найкраще і найцінніше на чому розвивалася пожежна охорона, яка є вагомою складовою сучасної оперативно-рятувальної служби.

І хочеться сьогодні нагадати, що рятувати життя інших, ризикуючи власним, є однією з найбільших християнських чеснот, адже «…немає більшої любові, ніж коли хтось покладе душу свою за друзів своїх…», а життя – це цінність, за яку варто боротися.

Тож, шановні колеги, я впевнений, що ви й надалі будете підтримувати найкращі традиції пожежної охорони, зміцнюючи цим Службу порятунку Полтавщини.

Шановні ветерани, всім вам бажаю миру і злагоди, здоров’я і міцності духу, витримки і терпіння, а Господь Бог хай оберігає вас від усіх негараздів. І хай у ваших серцях завжди горить вогонь Віри, Надії та Любові!

З повагою, начальник Управління ДСНС України у Полтавській області Р. Кириленко

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#УДСНС України #у Полтавській області

Коментарі

Оголошення
live comments feed...