• Головна
  • Вибори Президента в Україні відбудуться навіть якщо певні області не зможуть проголосувати
15:08, 16 квітня 2014 р.

Вибори Президента в Україні відбудуться навіть якщо певні області не зможуть проголосувати

Вибори Президента в Україні відбудуться навіть якщо певні області не зможуть проголосувати.

Про це сьогодні на прес-конференції на тему: “Президентські вибори: перспективи і загрози” повідомив голова ВГО “Комітету виборців України” Олександр Черненко.

«Якщо хтось думає не провести вибори в певних окружних дільницях, то це – не перешкода для проведення Президентських виборів», - зазначив Черненко.

Він повідомив, що на сьогодні всі процедури виборчого процесу здійснюються належним чином і навіть якщо припустити, що у день голосування відкриються не всі дільниці, то згідно змін до «Закону про вибори Президента» це не вплине на легітимність виборів загалом».

За словами Олександра Черненка зупинити вибори може тільки введення надзвичайного стану як по всій країні, так і на території окремих регіонів.

Також на вибори Президента України не прогнозують такого впливу адмін. ресурсу, як вважалося раніше. Адже зараз немає такої ефективної адміністративної машини. Влада іноді навіть не в силах достатньо справитися з сьогоднішніми численними гострими питаннями. Тому деякий тиск можливий лише локально.

У питанні підкупу виборців прийняті превентивні міри. Зокрема подані зміни до Кримінального кодексу, які підвищують відповідальність за підкуп обох учасників «угоди», збільшені строки покарання, а штрафи  починаються від 5000 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вибори Президента

Коментарі

Оголошення
live comments feed...