Експерт: зараз йде підготовка до повномасштабної війни

На думку військового експерта, оглядача "Нової газети" Павла Фельгенгауера, у нинішньої київської влади великі проблеми з лояльністю силовиків, особливо на сході.

"Мабуть, зараз йде підготовка до повномасштабної війни, інший варіант поки важко собі уявити. У нинішньої київської влади великі проблеми з лояльністю силовиків, особливо на сході", - так Павло Фельгенгауер прокоментував події у Слов'янську, Краматорську, Горлівці.

За його словами, нова влада вже почала формувати частини добровольців, що є єдиним вірним для неї шляхом. Краще робити це зараз, ніж коли почнеться повномасштабна війна з Росією.

"Найважливіше для української влади зараз - переформатувати свої силові структури. Навіть добре, що на бік загарбників переходить міліція. МВС в Україні ненавидять всі. Те, що жахлива корумпована структура переходить під російський прапор, ніяких дивідендів Росії не принесе", - вважає експерт.

За його словами, все залежить від українців: чи зможуть вони консолідуватися і створити ефективні загони самооборони, що починає зараз відбуватися в різних частинах України.

"Тоді у Росії жодних шансів не буде: проти кількох мільйонів ополченців російські збройні сили марні", - зазначив Павло Фельгенгауер.

bbc
Україна війна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі