У Полтаві представили штаб Порошенка та розповіли про основні напрямки його кампанії

Сьогодні у Полтаві представили керівництво регіонального штабу кандидата на пост Президента України Петра Порошенка.

Тож керівник штабу - народний  депутат України, член фракції «УДАР» у Верховній Раді Тарас Кутовий. Керівник виборчої кампанії в Полтавській області –  член Президії Ради ГО «Майдан» Андрій Баранов.

Очільники регіонального штабу розповіли про команду Петра Порошенка та основні напрями, які вони прагнуть втілити в майбутній політичній діяльності.

Одним з таких - є зміна системи, повернення повноважень на місця для того, щоб місто мало змогу використовувати свої зароблені кошти. А також важливим кроком вважають ліквідацію облдержадміністрацій та зняття корупційного тіньового податку.  

Говорили і про об`єднання політичних сил (Віталія Кличка та Петра Порошенка):

«Це, перш за все, - згуртування навколо постаті єдиного кандидата від демократичних сил. Наше об`єднання ще раз засвідчує європейський рівень політики – домовлятися в тих питаннях, де інтереси держави важливіші за будь-які інші. У районах Петра Порошенка представляє об’єднана команда людей, які знають свою справу і проявили себе успішно на місцях»,  – зазначив Тарас Кутовий.

У свою чергу Андрій Баранов навіть провів історичну аналогію:

«З часів Ярослава Мудрого вперше в Україні два потужних, найрейтинговіших українських політики об’єднали свої зусилля заради розбудови країни, заради подолання великої зовнішньої та внутрішньої небезпеки, яка ставить під загрозу сам факт існування держави».

Наостанок новопредставлені керівники закликали всіх бути активними у даному виборчому процесі і не забувати, що причиною проведення позачергових виборів президента є не прості події, які забрали життя багатьох українців.  

 

Довідка про керівників регіонального штабу:

Кутовий Тарас Вікторович – (керівник регіонального штабу кандидата на пост Президента України Петра Порошенка).

У Полтаві представили штаб Порошенка та розповіли про основні напрямки його кампанії, фото-1

Народився 25 лютого 1976 року в Києві в багатодітній родині викладачів. Має три вищі освіти: закінчив Національну академію Служби безпеки України (диплом із відзнакою), Київський національний економічний університет та здобув бізнес-освіту в Міжнародному інституті менеджменту. Запрошений викладач Києво-Могилянської бізнес-школи. Двічі здобував звання кращого фінансового директора України за оцінками Міжнародного інституту Адама Сміта. У 2008 року увійшов у десятку кращих фінансистів України за версією журналу «Компаньйон». Голова наглядової ради громадської організації «Всеукраїнське громадське об’єднання «Спілка Спасіння Села», яка проводить діяльність на підтримку села і захист прав селян. У 2012 році обраний народним депутатом України від політичної партії «УДАР Віталія Кличка» по одномандатному виборчому округу №151 (Гадяцький, Гребінківський, Лохвицький, Пирятинський, Чорнухинський райони і частина Лубенщини). Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. За розпорядженням Центрального виборчого штабу призначений керівником Полтавського виборчого штабу кандидата на пост Президента України Петра Порошенка.

Баранов Андрій Павлович – (керівник виборчої кампанії в Полтавській області –  члена Президії Ради ГО «Майдан»)

У Полтаві представили штаб Порошенка та розповіли про основні напрямки його кампанії, фото-2

Народився 12 серпня 1967 року в Полтаві. Має 3 вищі освіти. Військовий інженер. Юрист- правознавець. Магістр управління суспільним розвитком на загальнодержавному рівні. Навчався та служив в армії на офіцерських посадах протягом 7 років. Успішний управлінець у галузі науково-виробничої та комерційно-виробничої діяльності (керівні посади: головний інженер, президент, голова ради директорів). Нагороджений спеціальною відзнакою Торгово- промислової Палати США. Був радником голови Полтавської ОДА з економічної політики та інвестиційної діяльності, заступником голови Полтавської ОДА з питань промисловості, транспорту, зв’язку та зовнішньоекономічної діяльності, головою обласної комісії з техногенно- жологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Стаж державної служби – 9 років. Останні 4 зоки – голова Фонду регіонального розвитку А. Баранова. Депутат Полтавської міської ради двох скликань. Член, а потім заступник постійної Комісії з питань економічної політики, сомунальної власності, бюджету, фінансів, цін. Член Президії Ради ГО «Майдан» у Полтавській )бласті від громадського сектору. Голова ГО «Полтавський Автомайдан».

У Полтаві представили штаб Порошенка та розповіли про основні напрямки його кампанії, фото-3
У Полтаві представили штаб Порошенка та розповіли про основні напрямки його кампанії, фото-4
У Полтаві представили штаб Порошенка та розповіли про основні напрямки його кампанії, фото-5
У Полтаві представили штаб Порошенка та розповіли про основні напрямки його кампанії, фото-6
Порошенко штаб Полтава Баранов Кутовий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі