• Головна
  • На Південному вокзалі чоловік знайшов пакунок с набоями
10:21, 12 квітня 2014 р.

На Південному вокзалі чоловік знайшов пакунок с набоями

Під час проведення місячника добровільної здачі зброї до лінійного  відділу на станції Полтава звернувся громадянин і повідомив що  знаходячись поблизу залізничного вокзалу станції Полтава –Південна  звернув увагу на пакет. Оглянув його і здивувався там знаходилися патрони. Оскільки  чоловік  був обізнаний, то  вирішив що краще здати цю знахідку у міліцію. 

Міністерство внутрішніх справ України проводить місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових пристроїв та спеціальних засобів. Громадяни знову матимуть можливість добровільно здати до органів внутрішніх справ зброю, яку зберігають із порушенням чинного законодавства.

Обов’язковій здачі в міліцію підлягають зброя і боєприпаси, що знаходяться у незаконному користуванні. Сюди відноситься знайдена на місцях боїв Великої Вітчизняної війни зброя військових зразків, та яка залишилася онукам або дітям від родичів, так як після смерті власника її зберігання незаконне, а також зброя і спецзасоби, які були неправомірно  вилученні у працівників правоохоронних органів та спеціальних служб.

Помічник начальника лінійного відділу на станції Полтава по взаємодії зі ЗМІ Сайкіна Наталія Олександрівна

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Южный вокзал #патроны #оружия #милиция #Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...