• Головна
  • Групка полтавців хоче федералізації області
11:33, 10 квітня 2014 р.

Групка полтавців хоче федералізації області

Проросійська антиукраїнська організація "Украинский гром" повідомляє, що в неділю, 13 квітня, на 16.00 вони збирають людей "обговорити питання федералізації і загрозу нацизму" біля монументу Солдатської Слави (вічний вогонь).

Організація "Украинский гром" визначає свою мету, як опір проти неконституційного повалення влади, націоналізму, євроколонізаціі.  В групі в соц мережах фронту супротиву Полтави "Украинский гром" місцем знаходження зазначається Миргород. Емблема організації схожа на традиційні для таких  груп - з сердитим ведмедем. Підтримують цю групу 40 чоловік, вони переважно з Миргорода та Полтави. Цікаво, що у організатора заходів Вячеслава Скокова майже всі ті ж самі люди в друзях. 

Водночас такі заяви організації викликали у багатьох обурення, і вони теж збираються у відповідь виразити свою думку:

"Треба показати їм, а головне - суспільству і, що Полтава - не Донецьк, не Луганськ і не Харків, і майже всі полтавці - ПРОТИ ФЕДЕРАЛІЗАЦІЇ!!
Збираємось там же, МИРНО, з плакатами із гаслами наприклад: "Полтава - проти федералізації; Патріотизм - не нацизм; Полтава - за єдину Україну; РАШИЗМ не пройде" і в такому дусі."

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #федералізація

Коментарі

Оголошення
live comments feed...