Психологи обласного Управління ДСНС України навчали студентів як діяти у складних життєвих ситуаціях

У сучасному житті громадяни нерідко зазнають вплив стресу, який впливає на поведінку людини, її працездатність, стан здоров’я, взаємини з навколишніми та у родині. Надмірні стреси можуть призводити до виснаження організму. Стрес входить у першу десятку причин, що викликають хвороби.

Одним із найбільш ефективних способів боротьби зі стресом є профілактика, тобто попереднє інформування про види стресу, його вплив на організм та, головне – як справитися з стресовою ситуацією.

З метою інформування студентської молоді та профілактики стресових станів серед цивільного населення, психологами Управління ДСНС України у Полтавській області протягом березня-квітня проводяться інтерактивні бесіди-лекції на тему: «Самодопомога в складних життєвих ситуаціях».

Так, 9 квітня була проведена лекція зі студентами Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка. Співробітники Служби порятунку «101» розповіли присутнім про прийоми подолання паніки, правила поведінки у натовпі та можливості збереження власного психічного здоров'я і цілісності особистості у стресових ситуаціях.

При необхідності, використовуючи отримані знання, студентська молодь Полтавщини зможе самостійно та досить ефективно долати життєві негаразди та складні ситуації.

Аналогічні інтерактивні бесіди вже були проведені зі студентами Полтавської державної аграрної академії, Полтавського нафтового геологорозвідувального технікуму, Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка, Полтавського інституту бізнесу ім. Ю. Бугая, Полтавського будівельного технікуму транспортного будівництва.

У ДСНС України у Полтавській області

психологи студенти Полтава НС
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі