• Головна
  • Бабуся отримала свої ікони назад і торт від викрадача (ФОТО)
13:33, 8 квітня 2014 р.

Бабуся отримала свої ікони назад і торт від викрадача (ФОТО)

Вчора, символічно на свято Благовіщення, правоохоронці повернули пенсіонерці вкрадені ікони, а малолітній винуватець навіть прийшов з тортом просити пробачення.

Бабуся дуже зраділа, адже образи їй дуже дорогі і хлопця, який зробив злочин пробачила. Про це повідомила співробітниця ВЗГ УМВС України в Полтавській області Юлія Лещенко.

«Ці ікони були для мене найбільшою цінністю! Їх же син з Єрусалиму привіз. Мені нічого більше не треба – прошу Вас, знайдіть їх!» - зі сльозами на очах розповіла міліціонерам про свою втрату старенька жінка.

«Якнайшвидше знайти та повернути літній пані дорогі Їй образи - Ісуса Христа та Матері Божої для мене та моїх підопічних стало головним завданням. Причетного до скоєного, правоохоронці знайшли вже дуже скоро, адже саме в той час у селі було задокументовано ще декілька крадіжок», - говорить Наталія Нечепуренко, начальник кримінальної міліції у справах дітей Полтавського райвідділу міліції.

Своєї вини 14-річний хлопець не заперечував. Розповів правоохоронцям усе: і як проникав до оселі через шибку, і як спокійно забрав із собою святі образи та більше 1000 гривень, адже господиня тоді вже спала. Крім того неповнолітній привласнив собі ще два підсилювачі звуку до музичного центру, які знаходилися в іншому приміщенні домогосподарства жінки.

Але на час цієї розмови, ікони підліток вже встиг продати. За них неповнолітній правопорушник отримав близько 20 гривень. На щастя, працівники «дитячої» міліції Полтавського району швидко знайшли і покупців, адже повернути глибоковіруючій бабусі «дорогоцінні» ікони було справою честі. І не випадково саме у велике православне свято Благовіщеня Наталія Миколаївна вирішила повернути знайдені ікони власниці.

Разом із міліціонерами до пенсіонерки прийшов просити прощення і винуватець скоєного. Підліток подарував бабусі солодкий подарунок і довго вибачався, пообіцявши бабусі та міліціонерам більше такого не робити і стати на правильний шлях.

 «Хіба ж я можу його не пробачити, тим більше в таке свято! Це ж просто дитина, яка зробила помилку. А моїй вдячності міліціонерам, які так швидко повернули ці «скарби», немає краю» - з посмішкою на обличчі говорить жінка.

Бабуся отримала свої ікони назад і торт від викрадача (ФОТО), фото-1
Бабуся отримала свої ікони назад і торт від викрадача (ФОТО), фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бабуся #ікони #викрадення #правоохоронці

Коментарі

Оголошення
live comments feed...