• Головна
  • Віктор Бугайчук: «Співпрацю з Росією у галузі туризму доведеться відкласти і переорієнтуватись на Європу»
08:36, 8 квітня 2014 р.

Віктор Бугайчук: «Співпрацю з Росією у галузі туризму доведеться відкласти і переорієнтуватись на Європу»

Голова ОДА Віктор Бугайчук доручив планувати розвиток туристичної галузі в області з урахуванням суспільно-політичної ситуації, яка склалась в Україні.

«Східний напрямок, тобто співпрацю з Росією, зі зрозумілих причин  доведеться відкласти, - зазначив він. – Продумайте, яким чином можна компенсувати можливі втрати і переорієнтуватися на Європу», - заявив голова ОДА на сьогоднішній апаратній нараді в облдержадміністрації.

Туристична галузь на Полтавщині розвивається, але існують і певні проблеми, розповіла на апаратній нараді 7 квітня заступник директора Департаменту–начальник управління з питань туризму і курортів Департаменту інфраструктури та туризму ОДА Лариса Оніщук.

Основними проблемами розвитку туризму на Полтавщині є: відсутність районних програм розвитку туризму, недостатнє фінансування в районах та містах для випуску рекламно-презентаційної продукції та участі у виставкових заходах, незначна кількість спеціалістів у райдержадміністраціях, - зазначила вона звертаючись до присутніх. - Крім того, відміна ліцензування турагентської діяльності значно ускладнила роботу у зв’язку з відсутністю державного гарантування прав та безпеки туристів. Недосконалість державної статистичної звітності 1-ТУР не дає можливості прослідкувати кількість екскурсантів з інших регіонів України, яким надано екскурсійні послуги на території області. Відсутній код бюджетної класифікації та Державна програма розвитку туризму, що унеможливлює фінансування заходів із Державного бюджету, а лише з місцевих бюджетів за рішенням відповідних місцевих рад. Немає механізму формульного розрахунку частки туризму в загальнонаціональному розвитку економіки.

За словами Лариси Оніщук, у 2014-2015 роках планується продовжити навчально-методичну роботу з фахівцями туристичної галузі („круглі столи”, семінари, конференції, навчально-методичні подорожі тощо). Також будуть  опрацьовані нові туристичні маршрути, розроблена та надрукувана рекламна продукція про область. Заплановані навчально-методичні подорожі по Семенівському, Чутівському, Котелевському та Полтавському районах. У поточному році будуть опрацьовані та розроблені: туристичний маршрут по місцях бойових дій та місцях пам’яті жертв Першої світової війни та веломаршрути по Полтавському району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Голова ОДА #Віктор Бугайчук #туристичної галузі #Україні.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...