• Головна
  • КВУ оприлюднила люстраційний список членів виборчих комісій
17:07, 7 квітня 2014 р.

КВУ оприлюднила люстраційний список членів виборчих комісій

Комітет виборців України оприлюднив люстраційний список членів виборчих комісій, які порушували виборче законодавство під час попередніх виборів. Таких відслідковують для того, щоб вони знову не потрапили до комісій. 

Люстраційний комітет Полтавщини також приймає заяви про правопорушення. Створено спеціальну форму, заповнивши яку, можна повідомити про важливі факти зловживання владою посадовою особою. Також діє телефонна лінія для таких повідомлень 099 252 31 80.

У Полтавській  області до списку ввійшли наступні члени виборчих комісій:

Чеверда Микола Чергові вибори народних депутатів України 2012 р. ОВК № 144 Грубо порушив виборче законодавство, здійснюючи агітацію за одну з партій, котра обиралася до парламенту.

Абдуллаєва Лідія Геннадіївна Чергові вибори народних депутатів України 2012 р. ОВК № 144 Грубо порушила виборче законодавство, здійснюючи агітацію за одну з партій, котра обиралася до парламенту.

Руденко Надія Андріївна Чергові вибори народних депутатів України 2012 р. ОВК № 144 Грубо порушила виборче законодавство, здійснюючи агітацію за одну з партій, котра обиралася до парламенту.

Беберіна Людмила Миколаївна Чергові вибори народних депутатів України 2012 р. ОВК № 144 Грубо порушила виборче законодавство, здійснюючи агітацію за одну з партій, котра обиралася до парламенту.

Клименко Микола Володимирович Чергові вибори народних депутатів України 2012 р. ОВК № 145 Грубо порушив виборче законодавство, здійснюючи агітацію за одну з партій, котра обиралася до парламенту. Козиренко Михайло Дем’янович Чергові вибори народних депутатів України 2012 р. ОВК № 145 Грубо порушив виборче законодавство, здійснюючи агітацію за одну з партій, котра обиралася до парламенту.

Олійник Григорій Степанович Чергові вибори народних депутатів України 2012 р. ОВК № 145 Грубо порушив виборче законодавство, здійснюючи агітацію за одну з партій, котра обиралася до парламенту.

Петренко Олена Іванівна Чергові вибори народних депутатів України 2012 р. ОВК № 145 Грубо порушила виборче законодавство, здійснюючи агітацію за одну з партій, котра обиралася до парламенту, на агітаційному наметі, будучи при цьому членом ОВК (є фотофакти та заява у правоохоронні органи).

Але список по Полтавській області далеко не повний. Терміново потрібно зібрати всіх порушників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Комітет виборців України

Коментарі

Оголошення
live comments feed...