• Головна
  • Віктор Бугайчук звернувся до прокуратури з проханням відновити порушені права мешканців Полтавщини
14:35, 7 квітня 2014 р.

Віктор Бугайчук звернувся до прокуратури з проханням відновити порушені права мешканців Полтавщини

Голова Полтавської ОДА Віктор Бугайчук сьогодні, 7 квітня, під час апаратної наради в облдержадміністрації повідомив, що звертається до прокуратури області з приводу трьонайбільш важливих питань, з якими до нього звертаються мешканці та порушуються у ЗМІ. Про це повідомляє прес-служба ПОДА.

Зокрема, голова ОДА просить прокуратуру області розібратися з ситуацією у Кременчуці, де продають земельну ділянку разом із мешканцями двоповерхівки. До голови ОДА звернулися мешканці будинку №13 по вулиці Бутиріна в Кременчуці Євгенія Старушко та Марина Макарова. Люди побоюються, що стару двоповерхівку, в якій вони проживають, можуть найближчим часом знести комерційні структури і вони залишаться без даху над головою.

За словами кременчужан, в 2013 році сесія Кременчуцької міської ради поновила договір оренди землі між міською радою та ПАТ «Укртранснафта».

На цій земельній ділянці ПАТ «Укртранснафта» ще в 2008 році збиралася будувати дев’ятиповерхівку. Однак, мешканців двох квартир досі не відселили із ветхої двоповерхівки, яку збиралися зносити.

Нині, в «Приватній газеті» з’явилося оголошення про продаж незавершеного будівництва на цій ділянці.

Прокуратура міста Кременчука неодноразово вносила подання про необхідність відселення мешканців будинку перш ніж починати будівельні роботи.

Віктор Бугайчук звернувся до прокуратури Полтавської області з проханням провести ретельну перевірку фактів, викладених у скаргах кременчужанок, і захистити їхні громадянські права.

Також голова ОДА передав до прокуратури області колективну скаргу мешканців Полтави, що досі не можуть отримати квартири у новозбудованому будинку на бульварі Боровиковського, 11.

«До мене звернулося кілька десятків людей зі скаргою на інвестиційну компанію «Полтавабудінвест», якій вони ще в 2007 році сплатили 17,5 млн.  грн. для будівництва житла на бульварі Боровиковського, 11. Однак, квартир люди досі не отримали.
Прошу провести перевірку дотримання законності
 інвестиційною компанією «Полтавабудінвест»», – сказав В.Бугайчук.

Третє питання, яке порушив голова ОДА перед прокуратурою області стосується Семенівського району, де виник конфлікт між місцевими мешканцями та загонами самооборони.

За повідомленням ЗМІ, у селі Горошино Семенівського району при в’їзді в урочище Драчки самооборона та козаки нещодавно установили блок-пости. При цьому виникають конфлікті ситуації між населенням і козаками, а також співробітниками водної міліції. Козаки посилаються на те, що нібито дозвіл їм дав голова ОДА. 
«Ніяких документів, які б дозволяли чи то козакам, чи самообороні, чи іншим громадським формуванням самостійно влаштовувати якісь блок-пости або чинити інше самоуправство я не давав», - заявив Віктор Бугайчук.

«Єдине, що я візував, – це лист представників Полтавського осередку Українського козацтва з проханням у взаємодії з підрозділами водної міліції забезпечувати правопорядок. Я погодився з тим, що така взаємодія можлива лише з водною міліцією, рибоохороною і вона мала відбуватися виключно в правовому полі».

Голова ОДА звернувся до прокуратури області з проханням перевірити викладені в публікаціях ЗМІ факти.

«Оскільки є скарги мешканців села Горошине Семенівського району на порушення їхніх прав з боку загонів самооборони, прошу прокуратуру області провести всебічну перевірку фактів, аби припинити порушення законодавства. Ще раз підкреслюю: боротьба з браконьєрством не повинна порушувати нічиї права. І будь-які органи самоорганізації населення, які намагаються зберегти водні ресурси, повинні діяти виключно у співпраці з представниками влади, підрозділами рибоохорони, водної міліції та інших органів», - сказав Віктор Бугайчук.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бугайчук #прокуратура #Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...