• Головна
  • Віктор Бугайчук вимагає від міського голови Полтави виконувати розпорядження про часткову мобілізацію
15:26, 4 квітня 2014 р.

Віктор Бугайчук вимагає від міського голови Полтави виконувати розпорядження про часткову мобілізацію

Голова Полтавської обласної державної адміністрації звернувся до прокуратури області з проханням розслідувати дії міського голови Олександра Мамая та виконавчого комітету міськради.

Справа в тому, що орган місцевого самоврядування та його представник не виконують Указу в.о. Президента "Про часткову мобілізацію". До очільника Полтавщини свободівця Віктора Бугайчука звернувся військовий комісар обласного військкомату Борис Павлов. Він повідомив про самоусунення Олександра Мамая від виконання обов'язків щодо проведення у Полтаві заходів часткової мобілізації.

Голова ОДА просить прокуратуру області надати правову оцінку діям керманича міста та вжити заходів для виконання місцевою владою указу в.о. Президента.

"У напіввійськовий час ніхто не має права відсиджуватися вдома. Наше завдання – зберегти цілісність держави та не допустити військової агресії окупанта. А для цього кожен громадянин країни має бути морально готовим і фізично вишколеним", – наголосив голова Полтавської обласної держаної адміністрації свободівець Віктор Бугайчук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бугайчук #Мамай #мобілізація

Коментарі

Оголошення
live comments feed...