• Головна
  • Пенетенціарії Полтавщини зібралися за сигналом оповіщення «Буря» (Фото)
12:30, 4 квітня 2014 р.

Пенетенціарії Полтавщини зібралися за сигналом оповіщення «Буря» (Фото)

За сигналом оповіщення «Буря» було оголошено збір особового складу управління ДПтС України в Полтавській області та установ виконання покарань області згідно з розпорядження Голови Державної пенітенціарної служби України підполковника внутрішньої служби Сергія Старенького.Про це повідомила  прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області.

Навчальні збори особового складу відбулись в управлінні Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області та підпорядкованих установах

Навчальні збори проходили під керівництвом начальника управління ДПтС України в Полтавській області генерал-майора внутрішньої служби Миколи Ісаєва.

Перший заступник начальника управління ДПтС України в Полтавській області полковник внутрішньої служби Петро Тітовець та начальник відділу по роботі з персоналом управління Вячеслав Касич провели стройовий огляд особового складу, перевірили зовнішній вид персоналу, наявність службових посвідчень, пам’яток з оповіщення та екіпіровки персоналу та тривожних валіз.

В ході зборів начальником інспекції з мобілізаційної роботи та цивільного захисту управління ДПтС в області Олександром Михайликом було доведено до відома персоналу дії особового складу при виникненні надзвичайних ситуацій.

В установах виконання покарань та Полтавському СІЗО даний захід проходив під чітким керівництвом начальників установ.

Також під час проведення навчальних зборів особовим складом було відпрацьовано нормативи радіаційного та хімічного захисту.

 

1 (1)

10

9

6

7

4 (1)

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#управління ДПтС України в Полтавській області

Коментарі

Оголошення
live comments feed...