• Головна
  • Фантастична реальність: створили перший у світі дисплей з повітря (Відео)
09:47, 4 квітня 2014 р.

Фантастична реальність: створили перший у світі дисплей з повітря (Відео)

Технологію, яку чи не найчастіше демонструють у фантастичних стрічках - екран, що виникає в просторі, втілили в реальність. У Японії створили перший у світі дисплей з повітря, що використовує технологію, яка звільняє людину від необхідності фізично контактувати з сенсорними пристроями.

«Основна відмінність нашого дисплея від створених раніше технологій - набагато більш широкий кут огляду. Крім того, ми значно поліпшили систему розпізнавання жестів і добилися дуже швидкого відгуку інтерфейсу», повідомляє Масатоси Ісікава, професор Токійського університету

Повітряний дисплей працює за рахунок стереокамер, що знімають сотні кадрів в секунду, що дозволяє програмі розпізнавати рухи і моментально на них реагувати.

Виглядає екран як зображення, що висить у повітрі. Ефект досягається за допомогою світла, відбитого спеціальним дзеркалом від світлодіодного дисплея. Картинка, спроектована таким чином, добре видна практично під будь-яким кутом.

«Не треба нічого тримати в руках. Ти просто заходиш до кімнати і за допомогою певних жестів запускаєш , наприклад , комп'ютерну гру , яка спливає перед тобою прямо з повітря», -Масатоси Ісікава

Така технологія, на думку фахівців, буде потрібна в різних областях - від хірургії до ігрової індустрії. Діючий прототип японські розробники мають намір представити до кінця поточного року. А пустити новинку в серійне виробництво планується в 2015 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Японія #екран #в повітрі #фантастика

Коментарі

Оголошення
live comments feed...