• Головна
  • Кучеренко викликає Лопушинського на публічні дебати і пропонує зустріч колективу «Лтави»
09:55, 4 квітня 2014 р.

Кучеренко викликає Лопушинського на публічні дебати і пропонує зустріч колективу «Лтави»

Директорка Полтавського медіаклубу і кандидатка на посаду очільниці ОДТРК "Лтава" Людмили Кучеренко викликає на дебати свого опонента помічника-консультанта народного депутата України Головка, Євгена Лопушинського. Про це вона сповістила у своєму блозі та соц. мережах:
"28 березня на полтавському вічі відповідно до рекомендації Громадської ради при Полтавській обласній раді мало відбутися обговорення кандидатур на посаду гендиректора ОДТРК «Лтава» - Людмили Кучеренко та Євгена Лопушинського. 
Але Олег Пустовгар (він і сам до пуття не може пояснити свій статус - чи громадський активіст, чи громадський радник губернатора, чи ще не призначений, але такий, що виконує обов’язки директора департаменту) начхав на колег з Громадської ради і узурпувавши мікрофон, просто не допустив цього обговорення, хоча дуже багато людей прийшло на нього… 
Для Пустовгара нічого не значить, що мою кандидатуру підтримав Миргородський Євромайдан, ради Кременчуцької та Карлівської ГО «Майдан».
Тож я викликаю Євгена Лопушинського на публічні дебати. Сподіваюся, що він прийме цей виклик. Адже посада гендиректора «Лтави» теж є публічною.
А також пропоную зустрітися з колективом ОДТРК «Лтава», бо знаю, що особливо журналісти мають до мене чимало запитань, але самі вони не можуть зініціювати цю зустріч при чинному керівникові. 
Поза сумнівом, мої пропозиції повністю відповідають європейським демократичним стандартам." 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кучеренко

Коментарі

Оголошення
live comments feed...