• Головна
  • Ян Ґрант про Полтавщину: «Тут постійно щось відбувається»
17:26, 3 квітня 2014 р.

Ян Ґрант про Полтавщину: «Тут постійно щось відбувається»

Сьогодні відбулася зустріч голови облдержадміністрації Віктора Бугайчука та першого заступника голови облради Володимира Марченка з Генеральним консулом Республіки Польща у Харкові паном Яном Ґрантом.

«Я часто буваю на Полтавщині і проекти тут відмінно реалізовуються. Тут постійно щось відбувається», - сказав консул.

В ході зустрічі обговорювали можливості співпраці сторін. Віктор Бугайчук відзначив, що досвід становлення і розвитку Польші є надзвичайно позитивним і зразковим для України.

Ян Ґрант, в свою чергу, поділився аспектами економічного успіху своєї країни. На його думку це – перш за все зростання темпів розвитку, велика динаміка інвестицій і значна участь в цій динаміці малого та середнього бізнесу.

Також пан Ґрант розповів про проект, який сприяє співробітництву з Україною. Він зазначив, що співпраця вийшла на новий рівень і стосується інвестиційних форм, співпраці з підприємствами, адже для польської сторони головне, щоб за підприємством стояло право, а не уповноважені особи, що мало місце донедавна.

Віктор Бугайчук погодився, що після останніх суспільно-політичних подій які показали, куди прагне Україна економічні відносини теж вийдуть на новий виток.

Володимира Марченко теж подякував консулу за співпрацю та сприяння у здійсненні ознайомчих візитів доПольщі для обміну досвідом щодо реформування органів місцевого самоврядування. Цього року планують ще як мінімум таких поїздок.

Ян Ґрант зазначив, що завжди готовий допомагати і запросив на ознайомчі візити ще й журналістів.

Наприкінці зустрічі сторонои обмінялися подарунками - книгами про Польщу і Полтавщину.

DSCN9057

DSCN9017

DSCN9026

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ян Ґрант #Полтавщина #Польща

Коментарі

Оголошення
live comments feed...