• Головна
  • Німецькому делегату сподобалося, що губернатор Полтавщини – за спеціальністю енергетик
14:38, 3 квітня 2014 р.

Німецькому делегату сподобалося, що губернатор Полтавщини – за спеціальністю енергетик

Сьогодні під час зустрічі керівництва області з експертами Проекту українсько-німецького співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах» консультант з Німеччини, пан Бруно Вільхельм, дізнавшись фах губернатора Полтавщини Віктора Бугайчука відзначив, що якщо енергетики знаходяться на такій високій посаді в області – співпраця буде ефективною.

Під час зустрічі сторони провели розмову про подальшу співпрацю. Першими кроками буде проведення енергоаудиту, розробка проектів енергоефективності споживання. Домовилися співпрацюватити і в напрямках альтернативних джерел енергії таких як сонячні вітрові електростанції, ефективне управління тепловою енергією.

Розмовляли також про створення спільних підприємств малого та середнього бізнесу з представниками європейських країн.

«GIZ  - це німецька технічна допомога – тренінги, це трансфер ноу хау, консультації. Полтавщину обрали одним з 5 консорціумів, з яким будуть працювати три роки.

Ми хочемо допомогти вам на рівні області не робити тих помилок, які були в Німеччині чи Словенії на сьогодні. Тому, що Німеччина вже 25 років займається енергозбереженням», - відзначила заступник директора проекту GIZ «Енергоефективність у громадах» ІмаХренова-Шимкіна.

І на останок пан Бруно Вільхельм  підсумував: «У нас є спільне бачення того, що енергоефективність стосується дуже великої кількості секторів і галузей, але це все можна звести до одного висновку – енергію потрібно використовувати якомога ощадніше і ефективніше».     

Метою цього Проекту є підтримка здатності місцевого самоврядування виконувати роль провідної сили в Україні щодо впровадження заходів з енергоефективності. Проект підтримуватиме відповідні заходи міст-партнерів різними засобами, в тому числі сприянням у доступі до фондів та кредитних ліній для фінансування таких заходів.

Для участі в Проекті було створено консорціум міст, лідером якого виступила Полтавська обласна державна адміністрація. Своє бажання щодо участі у консорціумі висловили міста Миргород, Лубни, Полтава та Комсомольськ.

Нагадаємо 6 лютого 2014 року підписано Меморандум про співпрацю між Проектом GIZ «Енергоефективність у громадах» та консорціумом міст на чолі з Полтавською обласною державною адміністрацією.

Німецькому делегату сподобалося, що губернатор Полтавщини – за спеціальністю енергетик, фото-1
Німецькому делегату сподобалося, що губернатор Полтавщини – за спеціальністю енергетик, фото-2
Німецькому делегату сподобалося, що губернатор Полтавщини – за спеціальністю енергетик, фото-3
Німецькому делегату сподобалося, що губернатор Полтавщини – за спеціальністю енергетик, фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#GIZ «Енергоефективність у громадах» #Полтавщина #Бугайчук

Коментарі

Оголошення
live comments feed...