ЄвромайданSOS шукає волонтерів для Сходу України

У зв'язку з критичною ситуацією в Східній частині України, ЄвромайданSOS оголошує набір волонтерів - журналістів, юристів, стримерів, активістів - для участі в роботі мобільних групна Донеччині та Луганщині.

"Ми збираємо команду з декількох десятків людей, які готові з різною періодичністю перебувати в регіоні від 1 до 2 тижнів для виконання завдань, пов'язаних із документуванням порушень прав людини і підтримкою місцевих активістів і правозахисників. Усі учасники мобільних груп працюють на волонтерськихзасадах, безкоштовно, утім, можлива оплата витрат (проїзд, проживання, частково харчування)." - повідомляють в організації ЄвромайданSOS.

Завдання волонтерів:

- Збір інформації про події у регіоні з т.з. дотримання прав людини, верифікація цієї інформації, системна і своєчасна передача зібраних і перевірених даних;

- Складання «дорожньої карти» громадянського суспільства, зокрема, тих людей в різних містах, селищах, селах, які готові співпрацювати і допомагати мобільним групам;

- Інформаційна підтримка місцевих активістів: стріміз місця проведення акцій або інших важливих подій, пости в соціальних мережах, мобілізація журналістів для висвітлення надзвичайних подій;

- Різного роду допомога (логістична, організаційна, координаційна) місцевим правозахисникам і активістам, насамперед, ініціативам, що підтримують українські військові частини та внутрішніх переміщених осіб;

Якщо у вас є внутрішня потреба і осмислене бажання працювати в такій мобільній групі, будь ласка, переконайтеся , що ви відповідаєте більшості з таких критеріїв:

1 . Готовність перебувати в складі мобільної групи не менше 1 тижня.

2 . Досвід участі в правозахисних , громадських ініціативах (хоча б мінімальний ).

3 . Вік НЕ менше 25 років.

4 . Вільне володіння російською мовою.

5 . Розуміння ситуації в регіоні, в тому числі, адекватне уявлення про загрози, з якими може зіштовхнутися будь-який учасник мобільної групи.

6 . Психологічна стійкість.

Потенційні волонтери повинні обов'язково пройти інструктаж, у більшості випадків перші 2 дні волонтер працюватиме у зв'язці з досвідченим напарником.

ЄвромайданSOS гарантує надання будь-якої допомоги та підтримки під час перебування на місці, але не може гарантувати повної безпеки. Волонтери мають бути готовими до ризиків для власної особи та майна.

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У МОБІЛЬНІЙ ГРУПІ:http://bit.ly/1el8Hgz

ЄвромайданSOS волонтери Схід України
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі