• Головна
  • Імітація бурхливої діяльності від міськради. Управління ЖКГ Полтави не має плану дій по двомісячнику чистоти
14:01, 1 квітня 2014 р.

Імітація бурхливої діяльності від міськради. Управління ЖКГ Полтави не має плану дій по двомісячнику чистоти

Активісти громадського руху «Чиста Полтава» завітали до управління житлово-комунального господарства Полтави з метою дізнатися про плани ЖКГ щодо двомісячника чистоти.

Як оголошували ЗМІ, «з 24 березня по 24 травня 2014 року в Полтаві проходитиме традиційний двомісячник чистоти та благоустрою — розпорядження про це підписав міський голова Олександр Мамай». Відповідна інформація також міститься на офіційному сайті міськвиконкому (http://www.rada-poltava.gov.ua/people/94321651/).

По-дитячому наївні, ми вирішили, що буде набагато ефективніше, якщо для прибирання Полтави візьмемо ті ділянки, котрі не будуть значитися у списку двомісячника. Таким чином, комунальники міста будуть наводити лад на одних територіях, а рух «Чиста Полтава» — на інших, не заважаючи одне одному. У результаті, матимемо більше прибраних об’єктів.

Проте, як відповів нам перший заступник начальника міського управління ЖКГ Анатолій Глоба, такого списку вони не мають і надати нам його не можуть. Тобто, на восьмий день з цього двомісячника в міської влади немає чіткого плану чи переліку територій, котрі вони збираються прибирати. У міськвиконкомі лише знають, на якій ділянці працюватимуть цього тижня.

Також нам запропонували обрати територію для прибирання та дату, написати заяву на виділення вантажного автомобіля, й ми будемо прибирати (увага!) від імені цього управління.

Про який тоді менеджмент ми говоримо? Якщо розглядати двомісячник чистоти як проект, то перед його початком потрібно чітко сформувати цілі. Тоді, використовуючи наявні ресурси (не школярів і студентів, котрих насильно будуть змушувати працювати мітлами та совками), можна буде дивитися чи виконується план. Але як можна чогось досягти, якщо навіть не знаєш, що робити?

Про що буде звітувати начальник управління ЖКГ зі своїми заступниками?

На сайті міськвиконкому написано: «Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста просить приєднатися всіх небайдужих до краси та комфорту рідного міста: студентів і школярів, колективи підприємств, громадські організації, всіх громадян нашого міста». А як можна приєднатися, якщо навіть саме управління не знає, що буде робити наступного тижня?

Олександре Федоровичу, то хто займається двомісячником чистоти, який ви оголошували? Чи головне оголосити, а там буде як буде?

Роман Іщенко, громадський рух «Чиста Полтава»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЖКХ #Полтава #чистота #Читая Полтава
Останні новини
ТОП новини
Чи лишається центральний ринок Полтави настільки ж популярним серед містян, чому деякі покупці не люблять торгуватися та яку негативну тенденцію помітила адміністрація із початком повномасштабної війни
«Взять би цього чиновника і закатать у асфальт…» - на Полтавщині водії «оцінили» ремонт дороги Нові Санжари – Нехвороща пневмоструменевим методом (ВІДЕО)
У Полтаві на "Хитрому ринку" продають полуницю по 115 грн, а за черешню "просять" від 100 грн
Стала відома причина зникнення світла у Полтаві та області
Оголошення
live comments feed...