• Головна
  • Заяву прес-служби міської ради оцінять... психологи
10:19, 10 вересня 2009 р.

Заяву прес-служби міської ради оцінять... психологи

Прес-служба Полтавської облдержадміністрації вивчила останню ЗАЯВУ прес-служби Полтавської міської ради стосовно стану поля Полтавської битви.

"Відверто зазначимо: навіть після детального розгляду заяви нам важко було зрозуміти її суть. Гіперболічні фантасмагорії, тональність та зміст послання, адресованого чи то на адресу Полтавської облдержадміністрації, чи потенційним виборцям Полтавського міського голови, чи то просто у повітря, змушують нас вдатися до допомоги відповідних фахівців.

Тому повний текст заяви ми передамо на експертизу психологам, які, будемо сподіватися, розтлумачать полтавцям цей посил, і принагідно дадуть експертну оцінку на предмет психічного стану та адекватності авторів заяви.

Про результати експертизи ми публічно поінформуємо громаду міста Полтави. Із сумом можемо констатувати, що дійшли ще одного неприємного висновку: Полтавська міська влада, на превеликий жаль, так і не збирається займатися проблемами благоустрою поля Полтавської битви, перекладаючи цю проблему на обласні служби, студентство, мешканців села Яківці тощо. Як і не збирається виконувати узяті на себе зобов'язання перед виборцями, свідченням чому є багаточисельні скарги на дії (хоча точніше в даному випадку буде вжити слово бездіяльність) міської влади Полтави, які мало не щодня надходять на адресу Полтавської обласної державної адміністрації".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...