• Головна
  • У Полтаві будують «доступне житло»
17:15, 9 вересня 2009 р.

У Полтаві будують «доступне житло»

Міський голова Андрій Матковський здійснив робочу поїздку на вул. Марії Башкірцевої, 35. Саме тут готується до здачі в експлуатацію будинок, що зводиться за програмою „Доступне житло" (при співфінансуванні - 30% коштів міського бюджету, а 70% коштів громадян). Оглянувши об'єкт, мер зазначив: «Звичайно, певні недоліки у роботі будівельників існують, тому з нашого боку контроль за строками та якістю буде жорсткішим. З іншого боку, можна тільки радіти з того, що у Полтаві, не дивлячись на кризу, продовжується будівництво і, зокрема, «доступного житла».

Нині у багатоповерхівці повністю змонтована коробка, встановлені вікна, перепроектована дахова котельня, вирішені питання прокладення інженерних мереж, ведуться опоряджувальні роботи. Монтуються санфаянс, газові плити, лічильники, лінолеум, встановлені внутрішні дверні блоки, завершуються малярні роботи, поряд монтується дитячий майданчик.

Десятиповерховий будинок на сто квартир поліпшеного планування здається з повним опорядженням. При середній регіональній вартості житла 4100 гривень за квадратний метр, для тих, хто отримує квартири за програмою доступного житла, вона (з опоряджувальними роботами) складе 2870 гривень.

3 квартири будуть передані новоселам за рахунок субвенції з державного бюджету для військовослужбовців запасу або відставки. 5 квартир на першому поверсі об'єднано під соціальний гуртожиток для молодих фахівців. 92 квартири зведуть за програмою «Доступне житло», участь в якій беруть усі соціальні групи. Так, 12 квартир буде надано вчителям та педагогічним працівникам, 6- учасникам війни в тому числі бойових дій в Афганістані, 6- одиноким матерям, 8 – медичним працівникам, 3 - багатодітним родинам, тощо.

Замовником робіт є управління капітального будівництва міськвиконкому (бюджетна, неприбуткова установа), генпідрядна організація – ВАТ «Полтавський домобудівний комбінат» (директор Василь Шишкін), повідомляє прес-служба Полтавської міськради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...