НА ПОЛТАВЩИНІ ГРОМАДЯНИ ЗДАЛИ 54 ОДИНИЦІ НЕЛЕГАЛЬНОЇ ЗБРОЇ (ФОТО)

У березні до органів внутрішніх справ Полтавщини громадянами добровільно здано 54 одиниці зброї (47 мисливських гладкоствольних рушниць, із них 9 одиниць незареєстрованих в ОВС, 2 одиниці незареєстровані мисливські нарізні карабіни, 2 незареєстровані карабіни армійського зразку, 3 одиниці холодної зброї).

Про це повідомляє ВЗГ УМВС за інформацією УГБ УМВС України в Полтавській області.

21-го березня, Управління громадської безпеки УМВС підбили підсумки добровільної здачі зброї на території області. Серед зданого переважають мисливські гладкоствольні рушниці, спецзасоби та боєприпаси. Також жителями області здано 29 одиниць спецзасобів (22 газових пристрої, 6 спецзасобів травматичної дії та 1 стартовий пристрій). Крім того, міліції здано 264 одиниці боєприпасів до вогнепальної зброї.

За проведеним аналізом працівників Управління громадської безпеки можна стверджувати, що до цього часу населення здає зброю військового призначення, боєприпаси до неї часів Великої Вітчизняної війни, які знаходять під час проведення земельних робіт на присадибних ділянках, будівництві та при ремонтах старих будівель.

Наведені результати свідчать про позитивний вплив таких заходів на оперативну обстановку в державі та підтверджують доцільність їх проведення й надалі.

PM498image002

PM367image003

зброя добровільна здача Полтава
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі