• Головна
  • У поштових конвертах знайшли рарітети
10:01, 9 вересня 2009 р.

У поштових конвертах знайшли рарітети

Старовинні монети, поштові картки, марки та фотокартки у 35-ти міжнародних поштових відправленнях направлялися до різних країн світу, і якби не митники, старовинні речі, мабуть, вже ніколи не повернулися б до України.

Громадянином Росії, який на даний час проживає у місті Полтаві, протягом квітня – травня поточного року було здійснено 35 міжнародних поштових відправлень на адреси громадян, які проживають у Литві, США, Австрії, Чеській Республіці, Естонії, Австралії, Швеції, Румунії, Туреччині, Франції, Латвії, Росії, Німеччині, Люксембурзі, Бельгії, Канаді, Нідерландах та Об'єднаному Королівстві.

При проведенні Київською центральною спеціалізованою митницею заходів митного контролю даних відправлень було виявлено: 125 монет, 74 марки, 10 фотокарток, 3 поштових картки, 1 пряжка до ременя, 1 накладка для одягу та 1 щипці для цукру. Вилучені предмети датовані ХVII, ХVIII, ХIХ та ХХ століттями. У попередніх висновках, наданих мистецтвознавчою експертизою, зазначено, що «знахідки» являють собою культурну цінність як об'єкти матеріальної культури, що мають історичне значення, а загальна оціночна їх вартість становить майже 1,5 тис. доларів США.

Оскільки громадянин мешкає у Полтаві, за фактами приховування від митного контролю культурних цінностей та їх незаконного переміщення через митний кордон України, працівники вже Полтавської митниці склали 9 протоколів про порушення митних правил.

На даний час предмети правопорушення вилучені, а за даними справами здійснюється провадження

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...