![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
10:26, 8 вересня 2009 р.
Студенти викосили від амброзії поле Полтавської битви
Вчора, після оприлюдення інформації на апарітній нараді в облдержадміністрації про наміри накласти карантин на поле Полтавської битви міськвиконком обласного центру зібрав кількасот студентів і вони повністю викосили історичне поле від амброзії.
«Ми порозумілися з міським головою Полтави Андрієм Матковським. Міськвиконком зібрав студентів і вони викосили поле», - відзначив Новинам Полтавщини начальник Державної інспекції з карантину рослин по Полтавській області Віталій Назаренко.
За його словами, після такого вчинку, на поле Полтавської битви (551 га) карантин вирішили не накладати.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
05:42, 19 липня
09:39, 15 липня
19:36, 25 липня
19:44, 24 липня
11:27, 23 липня
11
live comments feed...