• Головна
  • Полтавський Євромайдан висловив недовіру керівництву ОДТРК «Лтава» й деяким головам департаментів та відділів облдержадміністрації.
09:58, 28 лютого 2014 р.

Полтавський Євромайдан висловив недовіру керівництву ОДТРК «Лтава» й деяким головам департаментів та відділів облдержадміністрації.

Таку ухвалу прийняли учасники віча Полтавського Євромайдану , яке відбулося в залі засідань облдержадміністрації.

Про це повідомив член Президії ради Полтавської обласної громадської організації «Майдан» Олег Пустовгар. За його словами, повсталий полтавський люд за цю ухвалу голосував одностайно. Євромайданівці переконані: газета «Зоря Полтавщини» та обласна державна телерадіокомпанія «Лтава» , які фінансуються за кошт платників податків, стали під час подій європейської революції винятково на бік кривавого диктатора Януковича, спотворювали боротьбу українського народу за визволення  з-під  кримінальної  і прокремлівської окупації .

 Відтак, Полтавський Євромайдан закликав трудовий колектив «Зорі Полтавщини» провести збори трудового колективу, на якому обговорити шляхи повернення до демократизації цього друкованого медіа та визначитися  із ефективним менеджером, котрий би зумів впровадити європейські демократичні стандарти. Також Полтавський Євромайдан  нагадав про те, що активісти кілька раз протягом останніх двох місяців пікетували ОДТРК «Лтава», зокрема наймасовіші пікети пройшли у грудні та січні, однак Микола Ляпаненко вперто відмовлявся  виконувати вимоги полтавців і не виходив з ПР. В ухвалі учасники віча нагадали очевидне: Ляпаненко вийшов з ПР лише тоді, коли й так стало зрозуміло усім, що злочинний режим йде в небуття. На думку, Олега Пустовгара ,настав європейських кадрових підходів у медіа: скажімо  у Великій Британії неможливо уявити, щоб ББС очолював член лейбористської чи консервативної партії. «Такі принципи мають запанувати і на «Лтаві, щоб надалі уникати рецидивів цензури», - висловив переконання євромайданівець.

 Олег Пустовгар  сповістив, що на вічі полтавці закликали публічно , перед народом покаятися за причетність до режиму кривавого диктатора та написати заяви на звільнення очільників облдержархіву та відділу сім’ї й молоді ОДА , директорів департаментів ОДА: з питань інформаційної та внутрішньої політики ,освіти і науки, культури, фізичної культури і спорту.

На віче також виступив депутат міської ради, член Президії ради облорганізації «Майдан» Олександр Артеменко, який різко негативно відгукнувся на останні розпорядження міського голови Мамая щодо вето на відставку секретаря  міськради Оксани Деркач та рішення про встановлення пам’ятника гетьману Івану Мазепі. «Мамай пішов проти громади,відмовляючись іти у відставку і блокуючи рішення міськради. Громада цього йому не пробачить», - переконаний Артеменко. Також на вічі промовляли заступник голови обласної Ради Володимир Микійчук, депутати обласної ради Іван Коваль і Юрій Кривошеєв, депутат Октябрської районної ради Олег Пругло.

Прес-служба ГО «Майдан»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Майдан #Полтава
Оголошення
live comments feed...