• Головна
  • Полтавці виступили за відновлення лайт-опери Коломійцева
13:24, 27 лютого 2014 р.

Полтавці виступили за відновлення лайт-опери Коломійцева

Активістка Маргарита Блам на вчорашньому Народному віче зачитала відкритий лист, в якому полтавці звертаються до нової влади з ініціативою відновити театрі ім.Гоголя лайт-оперу Олексія Коломійцева «Легенда про Тараса» за мотивами повісті Гоголя «Тарас Бульба».

З дозволу автора спектаклю Олексія Коломійцива громадяни хочуть присвятити цей спектакль пам`яті «Небесної сотні». Також Маргарита заначила що сюжет, відображений в постанові, дещо схожий на нинішні події в Україні.

З подібною заявою виступив і викладач кафедри Культурології та методики викладання культурологічних дисциплін Полтавського національного педагогічного університету Дмитро Кравченко:

«Ми цим не хизуємось, а інформуємо громаду – Олексій Володимирович здобув прихисток на нашій кафедрі, і з вересня (2013 року) він працює в нас на посаді старшого викладача нашої кафедри, оскільки всі дипломи і необхідні документи, які дозволяють читати навчальні курси в нього є.(…)  

Громадська ініціатива професорсько-викладацького складу кафедри підготували листи на ім`я голови полтавської облради та виконуючого обов`язки голови облдержадміністрації з проханням відновити лайт-оперу».  

Далі ви можете переглянути відкритий литст полтавців

DSCN8193

DSCN8192

DSCN8194

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Блам #Коломійцев #лайт-опера #театр #Гоголя
Останні новини
Оголошення
live comments feed...