Полтавський автомайдан не буде переходити в опозицію на прикладі київського

Полтавський автомайдан не буде переходити в опозицію до влади на прикладі того, як це зробили їх київські побратими. Нагадаємо, що днями активіст автомайдану Сергій Коба оголосив опозиційність до будь-якої влади.

Про це сьогодні на Народному Віче заявив лідер Полтавського автомайдану Андрій Баранов.

"Нам ще рано переходити в опозицію тому, що ми зараз, перш за все, займаємося захистом людей, які постраждали, до того ж влада ще цілком не сформована"- повідомив він.

Андрій Баранов розповів, що антимайдан сьогодні пікетував полтавське УДАІ та УМВС в знак незгоди з діями правоохоронців відносно автомайданівців. Автивістам вдалося поспілкуватися з очільником Полтавського обласного УМВС, який запевнив, що всі справи проти них відкличуть.

Також автоактивісти відвідали сьогодні постраждалу в сутичках з силовиками Тамару Олійник та завітали в лікарню і передали кошти Івану Полтавцю, який під час штурму ОДА отримав кульове поранення.  

Завтра автомайданівці збираються пікетувати полтавську прокуратуру, щоб вона жвавіше займалася справою щодо побиття активістки Тамари Олійник.

Полтавський автомайдан не буде переходити в опозицію на прикладі київського, фото-1 Полтавський автомайдан не буде переходити в опозицію на прикладі київського, фото-2

 

автомайдан Полтава Баранов Олійник Полтавець пікет ДАІ УМВС
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі