• Головна
  • Населення Полтавщини скоротилося більш як на 9 тис. чоловік
14:15, 26 лютого 2014 р.

Населення Полтавщини скоротилося більш як на 9 тис. чоловік

На 1 січня 2014р. в області, за попередніми даними, чисельність наявного населення становила 1458,2 тис. осіб, що на 9,6 тис. осіб менше, ніж на початок 2013р.
Таку інформацію надав начальник відділу статистики населення Головного управління статистики у Полтавській області Сергій Артеменко. 

Зменшення чисельності населення області відбулось за рахунок природного скорочення (перевищення кількості померлих над кількістю народжених), яке склало 10,1 тис. осіб, водночас зафіксовано міграційний приріст населення – 0,5 тис. осіб.

Природне скорочення населення відбулося в усіх містах обласного значення та районах області. Його інтенсивність становила 6,9 у розрахунку на 1000 осіб наявного населення.

У 2013р. в області зареєстровано народження 14296 малюків. Загальний коефіцієнт народжуваності у розрахунку на 1000 осіб наявного населення склав 9,8. Померло у минулому році 24358 осіб. Рівень смертності у розрахунку на 1000 осіб наявного населення становив 16,7.

У структурі причин смерті населення перше місце посідали хвороби системи кровообігу (68,6% від загальної кількості померлих), друге – новоутворення (13,9%), третє – зовнішні причини смерті (5,8%).

Міграційний приріст населення зафіксовано на території Комсомольської міськради, у містах Полтаві, Кременчуці, Лубнах та 10 районах. Поряд з цим у м.Миргороді та 15 районах спостерігалося міграційне скорочення.

Серед прибулих із-за меж України в область іммігранти з країн СНД становили 65,1%, з інших країн – 34,9%. Серед вибулих з області за межі України 48,5% виїхали до країн СНД і 51,5% – до інших країн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #статистика #населення #народжені
ТОП новини
У Полтаві на «Хитрому» ринку картоплю, кавуни та зелень продають від 5 гривень, а яблука та груші обійдуться в 10 грн за кіло
У Полтаві пройшов чемпіонат області з бодібілдингу та фітнесу (ФОТО, ВІДЕО)
«Таких міст в Європі одиниці»: до Дня Полтави ми дізналися, який міський ярмарок переважав Сорочинський та чому місцевих масонів не чіпала навіть імперська влада
Пережила татарські набіги та Полтавську битву: історія Спаської церкви — найстарішої будівлі міста
Оголошення
live comments feed...